Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Járnátok olyannal aki külsőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyannal aki külsőre nem jön be de viszont szerelmes vagy belé?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt akibe szerelmes lettem és tegnap találkoztunk de külsőre nem tetszik viszont belsőre meg nagyon megfogott.Egyszerűen nem tudom mit csináljak..Adott pár napot, hogy gondolkodjak rajta és szeretem de így van értelme?

18/F



2015. ápr. 8. 07:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha szerelmes vagy belé akkor tetszik.

Döntsd el hogy mi legyen, ne mi válasszunk helyetted.

2015. ápr. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hogy lehet úgy szerelembe esni, hogy nem láttad a másikat?
2015. ápr. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha kizárólag a személyiségéhez vonzódsz, de szexuálisan egyáltalán nem mozgat meg, akkor ne erőltesd, mert nem lesz egy hosszú kapcsolat!!!!

37F

2015. ápr. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kedves második úgyhogy skypeon és facebookon beszélgettem vele és bele szerettem abba, hogy milyen ember.Sajnos külsőre nem tetszik.
2015. ápr. 8. 07:57
 5/13 anonim ***** válasza:
Hmm. Adj egy kis idot, baratkozzatok., Ne csokold meg, ne udvarolj tul sokat. Erezd hogy milyen vele lenni. Lasd el tudod-e engedni a vagyad a tokeletes no irant. Ez a valami tarthat honapokat is. Ne mast kerdezz hanem onmagad figyeld. Amennyiben a lanyt tovabbra sem fogod eleg szepnek tartani azert hogy igazi szerelmet erezz iranta akkor meg nem kell vele legy. Es kerlek vigyazz a lany erzelmeire is, mert nem o csuf csak a te idealod mas. A ketto nem ugyanaz!
2015. ápr. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
En pont igy vagyok a mostani barátommal 😊 nem pont az esetem, de imadok vele lenni, maga a mennyország. Vágj bele!!
2015. ápr. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó válaszolónak úgy fogok tenni ahogy javasoltad.
2015. ápr. 8. 10:41
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsónak és az utolsó előttinek,elnézést.
2015. ápr. 8. 10:42
 9/13 Gyémántlány ***** válasza:

Hát, szerintem próbáld meg. A párkapcsolatok úgysem azzal indulnak (remélhetőleg) hogy egyből lefekszetek, meg ilyenek, gondolom, van egy kis időszak, amikor randizgattok, beszélgettek, ilyenek. Addig tökéletesen fel tudod térképezni a helyzetet. El tudod dönteni, hogy megcsókolnád-e, vagy nem tetszik a gondolat, ilyenek. Ehhez viszont bele kell vágnod.

Az is lehet, hogy később még meg is tetszik. Hajrá :)

2015. ápr. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves Gyémántlány a választ megfogadom amit mondtál.
2015. ápr. 8. 11:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!