Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácstalan vagyok. (16/f)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ge-98 kérdése:

Tanácstalan vagyok. (16/f) Van esélyem?

Figyelt kérdés

Az elején kezdem,3 és fél éve sulit váltottam. Az új osztályomban nagyon jóba lettem két lánnyal együtt kártyáztunk, hülyültünk, lógtunk. Az egyik nagyon tetszett, de nem mertem elmondani neki, csak barátok voltunk. Általános végén, osztálykiránduláson mellém feküdt és, a mellkasomon aludt. Én ezen felbuzdulva suli végén felvetettem, hogy elmehetnénk eggyütt sétálni, beszélgetni. Erre azt mondta, hogy sűrű a nyara, és nem akar kapcsolatot. (osztálytársaink szerint összeillettünk)

Ősszel Kiderült, hogy egy középiskola igyanazon osztályában Folytatjuk a tanulmányainkat. Fél évig jegeltem a témát, majd Valentin napon egy desszetel felvetettem, hogy beszélgethetnénk egyszer. Erre ő felháborodva közölte hogy haggyam békén. (Ekkor egyértelművé vállt, hogy nyáron csak le akart rázni) Ettől kezdve levegőnek nézem. Az elején nagyon nehéz volt, de most sem könnyű.

Szerintetek van még esélyem nála?



2015. ápr. 8. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
nincs
2015. ápr. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmi esélyed. Ha ennyiből nem vetted a lapot, mégis mit csináljon szerencsétlen lány?
2015. ápr. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. ápr. 8. 15:22
 4/7 anonim ***** válasza:
hát figyelj , ha kijelentette akor nem sok , de viszont , megbánja és minden ok lehet. meg na , hát ha csak barátok , akor jo barátok legyetek ha minden áron legalább magad mellet akarod tartani. 14 L
2015. ápr. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is de igazából nem sok esélye van
2015. ápr. 8. 15:34
 6/7 anonim ***** válasza:
nalam talam lenne :DDDDD
2015. ápr. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Aha...
2015. ápr. 8. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!