Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8.-án mutatott az ovuteszt...

8.-án mutatott az ovuteszt pé-t. 18. án este megint, és 19-én reggel! 19. este megint negatív.Kibogoznátok Nekem ezt? Tanácstalan vagyok. Van még egy hajszálnyi esélyem babára?

Figyelt kérdés

Már azt sem tudom mikor kéne megjönni, ha 26-28 naposak a ciklusok, viszont most előrébb volt a peteérés mint félidő!

[link]


2008. nov. 4. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Van úgy,hogy a szervezet úgymond próbálkozik a tüszőrepedéssel,de nem történik meg.Az ovuteszt ilyenkor pozitív lehet,de a hőmérséklet nem emelkedik tartósan,ebből tudni lehet,hogy a peteérés ilyenkor nem történt meg.Ha az ovu teszt pozitív és a reggeli hőd tartósan fennt marad,akkor tudod,hogy ez most valóban peteérés volt.
2008. nov. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A ciklus görbéd szerint 30-31-én volt peteérésed, ami azt jelenti hogy nov 14-15-én kell megjönnie. az elején csak próbálkozott a szervezeted. Reméljük hogy elkaptátok.
2008. nov. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó lett volna ha minden nap vezeted a hőd, mert úgy mutat pontos eredményt, az előő válaszoló voltam!
2008. nov. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De 30-31.én nem volt + ovu tesztem :(
2008. nov. 4. 10:45
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem adok reményt magamnak... köszönöm a válaszotokat! Aranyosak vagytok! :)
2008. nov. 4. 10:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Hohó, az ovu teszted nem aznap pozitív, amikor a tüsző megreped, hanem előtte legalább 24-36 órával!


Vagyis 30-31-én volt a péd, vagyis a 28-i huncutkodás megtehette a hatását!


Előtte pedig valószínűleg azért mutatott poz eredményt, mert próbálkozott a szervezeted, de nem repedt meg a tüsző, ahogy az első válaszoló is írta.

2008. nov. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne add fel van remény! én voltam az aki mondta hogy 30-31-én volt a peteérésed! az ovuteszt 3 nappal előtte jelez! szerintem jó esélyetek van rá, de majd kiderül!
2008. nov. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!