Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mire gondolnál, ha a barátod megbánt, és utána ahelyett hogy próbálná helyrehozni, eltűnik, és nem keres többé?

Figyelt kérdés
Csak akkor beszéltünk újra, ha én kerestem. Azt mondja még mindig szeret, de pont az ellenkezőjét cselekszi, mint amit szóban mond.
2015. ápr. 8. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Vagy tapasztalatlan, vagy hülye és nem szeret.
2015. ápr. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem az jött le a dolgokból, hogy semennyire sem érdeklem, egy szalmaszálat nem tett értem keresztbe, ez nekem ezt mutatja. Csak nem értem akkor miért az ellenkezőjét mondja. Kíváncsi lennék más hogy látja ezt, merthogy szerinte én nem jól látom.
2015. ápr. 8. 16:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Arra, hogy egy érettlen kis hülye, aki nem alkalmas egy kapcsolatra.
2015. ápr. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Miért keresed te? Komolyan kérdezem, miért kell ennyire butának lenni, és helybe menni a megaláztatásért? Miért hagyod dróton rángatni magad? Miért tepersz egy olyan emberért, aki nem tisztel téged?


Holnap estig tehetném fel az ilyen és ehhez hasonló kérdéseket, remélem érted, mire próbálok célozni.

2015. ápr. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2: Nekem a tapasztalatlanság miatt ment tönkre az első "nagy" kapcsolatom... Plusz gátlásos is voltam, nem kommunikáltam le pár dolgot.
2015. ápr. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Persze, hogy értem. Azért keresem mert nem bírom ki hogy ne keressem... mindig elhatározom, de aztán elbukok. Sokat gondolok rá. Tudom hogy hülye vagyok ezt felesleges említeni.
2015. ápr. 8. 16:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Én arra gondolnék, hogy gyáva szakítani velem, ezért inkább kiprovokálja, hogy én mondjam ki: vége.
2015. ápr. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mivel bántott meg?
2015. ápr. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ne keresd!

Ne engedd meg ezt neki, csak rászokik és nem érzi magát majd soha "bűnösnek".

2015. ápr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!