Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vannak a lányok ugy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak a lányok ugy vele, hogy ha volt egy kapcsolatuk, utána direkt nem szeretnének ujat, hanem csak kavarnak osszevissza?

Figyelt kérdés

Már elegem lett ebbol...kicsit idegesito, hogy orulok h szinglik,és rájuk lehet hajtani, kozben meg csk kavarast akarnak...pedig nem hiszem h olyan lelki sérulést kapott volna bármelyik is (akikkel volt dolgom)

Mult honapban is volt ez, azota feladtam egy kicsit, o volt a negyedik ilyen lany.


2015. ápr. 5. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne akarj más fejével gondolkodni, azt pedig te nem tudhatod, hogy mennyire sérült az előző kapcsolatában az adott lány. Egyébként pedig én is jól megvagyok egyedül, cseppet sem hiányzik a kötöttség, az, hogy beosszák az időmet és hogy minden lépésemről be kelljen számolni valakinek. Nem csak azért vágyhat egyedüllétre valaki, mert nem akar sérülni :)

25/n

2015. ápr. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Eleve a "kavarás" kifejezés is ellenszenves..főleg,ha egy lány használja.

Attól, hogy ő sérült egy kapcsolatban, még nem "jogosítja" fel őt arra, hogy mindenkivel kavarjon. F**sznak kéne egy olyan lány, aki minden héten más srác szájában jár, "sérültem az előző kapcsolatomban" című álcával.

2015. ápr. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Így élik meg a szabadságvágyukat.

Meg fogják bánni, de most ez van. Így döntöttek.

2015. ápr. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tevetke ***** válasza:

Nézzünk egy alap esetet:

Egy normális kapcsolatból lép ki valaki, ami mondjuk tartott félévig (már az is idő). Szóval hirtelen véget ér ez a kapcsolat. Ilyenkor egy kis idő kell az embernek, hogy feldolgozza, meggyászolja a kapcsolatot, lelki sérüléstől függetlenül ez egy teljesen normális dolog.

Amúgy meg a kavarás is normális dolog bizonyos szinten. Nem azt mondom, hogy minden hétvégén mással kell kefélni, de egy kis ismerkedésből, kacérkodásból szerintem nincs semmi baj. Nyilván annak szarul esik, aki komolyabbat gondolt a dologba, ezért kell ezt előre letisztázni.

2015. ápr. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Velem is ez a helyzet... És ha hiszed, ha nem, de az előző kapcsolatomban nagyon átvertek és kihasználtak, és jelenleg nem tudok annyira megbízni senkiben, hogy járjak vele...
2015. ápr. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Második válaszról asszociálva, egy nő ha kavar srácokkal az baj és olyan nő nem kell a féfiaknak, aki már sokkal volt. Azonban a férfial nyugodtan mindenkivel kavarjanak mert ez olyan alap, hogy egy nő ebbe teljesen bele tud nyugodni?! Mindig megkülönböztetés van, holott szerintem szinte ugyan az a helyzet.

L/23

2015. ápr. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6: Teljesen igazad van! Csak azért példálóztam a lányokkal, mert a kérdésben is lány szerepelt. Egyébként a lányokba több tartás kellene, hogy szoruljon (persze tisztelet a kivételnek) és akkor nem lennének ilyenek. A férfiak nagy része meg sajnos ilyen, nincs mit tenni.
2015. ápr. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!