Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szemét dolog ezért összejönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemét dolog ezért összejönni egy osztálytársammal?

Figyelt kérdés
Szóval nem vagyok szerelmes belé,de anyagilag támogat,és tudom hogy bejövök neki,de én nem szeretem,és ki fogom használni őt,és soha nem fogok vele lefeküdni

2015. ápr. 9. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
nem,sok fiú megérdemli
2015. ápr. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezek a terveid, akkor nagyon az.
2015. ápr. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

"...s soha nem fogok vele lefeküdni"


1. Ha szex nélkül belemegy megérdemli az istenbarma!

2. Qurva vagy...ja,még az sem,mert ott legalább kapok valamit a pénzemért.

2015. ápr. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Hát emberek, bemutatom a tipikus magyar nőt! Ime! Semmi más nem érdekli csak önmaga, magasról sz.rik bele a másik ember érzelmeibe, abba, hogy szerencsétlen srác mennyire fog sérülni ettől és csak egyetlen dolog motiválja, a PÉNZ!
2015. ápr. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az lenne. Ezen nincs mit ragozni akár kamu a kérdés akár nem. Aki ilyet csinál az szemét.
2015. ápr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Gratulálok, mondhatom! Ha tényleg nem kamu a kérdés, akkor ásd el magad... Szégyent hozol a nőkre. Már hogy ne lenne szemétség? Normális vagy? Fordított esetben persze sírna a szád te szerencsétlen.
2015. ápr. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!