Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti örülnétek neki? L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti örülnétek neki? L

Figyelt kérdés
Hogyha egy elég jó lány barátotokról tudnátok, hohy szerelmes belétek, de attól függetlenül ugyanúgy ölelgetne titeket, kedvesledne, a fejét a vállatokra hajta stb... és végső esetben ha megcsókolna? Ettől bele tudnátok szeretni a lányba vagy lenne esélye nálatok? Légyszi segítsetek,pont ilyen helyzetben vagyok...L
2015. ápr. 9. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán, de ez nagyon lányfüggő, nem tudjuk a te kiszemelted hogy érez irántad.
2015. ápr. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
fizikai képtelenség erre válaszolni rá! mi lenne ha elmondanád neki hogy mi lenne ha több lenne köztünk mint barátság?
2015. ápr. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem függ attól, hogy ő szerelmes-e belém semmi, az a döntő, hogy tetszik-e nekem.
2015. ápr. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves #2! De ő tudja, hogy szertem... ha akarna valamit, cselekedne, nem??:o
2015. ápr. 9. 14:36
 5/8 anonim ***** válasza:
azt nem tudhatom hogy miért nem lép én én vagyok nem pedig én ő
2015. ápr. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tény, hogyha bejön neked neked kell hozzá közeledni, de a csók szerintem túlzás. - férfiként mondom.


Nálam az jött be annó, amikor nem tolakodván, de "ragadt" a lány, a fent leírtakkal. Flörtölj vele minél többet. NEm biztos hogy 1 nap alatt, lehet több hét, de elfog gondolkodni.

2015. ápr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia!Hatarozottan orulnek neki foleg ha a lany kezdemenyezne a csokot mivel en is kicsit "félénkebb" vagyok :) 20/f
2015. ápr. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem cselekedne valamit, igen... én rosszul jártam egy hasonló esettel. :( Tudta, vagyis rájött, hogy én beleszerettem utána pedig sunyi módon próbálta éreztetni velem, hogy köztünk nem lehet semmi. Például mondta, hogy jó, hogy én vagyok legjobb barátja, és utána azt is közölte, hogy középsuliban nem akar a csajozással foglalkozni, azontúl nem igazán hagyta, hogy beszéljek és a végén még ő állította, hogy miért vagyok olyan fura. Végül is vallottam neki,akkor tisztára zavarba jött és azt mondta, hogy nem akarta, hogy ez az egész ilyen kínosra sikeredjen. Azt mondta, ő nem tud szeretni, nem akar kegyetlen lenni, de a barátom akar maradni továbbra is, mert nem akar elveszíteni. Nem sikerült ez sem, eleinte én nem voltam képes beszélni vele, mert szégyelltem magam, utána pedig, mikor békülni próbáltam, már nem igazán érdekeltem. Azóta, ha összefutunk, nincs harag, köszönünk, pletyizünk kicsit, de nem vagyunk barátok... sajnálom, hogy így alakult. :( Bár ne szerettem volna bele. Jó volt a barátjának lenni. ( Egy osztálytársnője a barátnőm, és ő mondta, hogy valószínű, hogy tetszettem neki, csak a fiúk olyanok, hogy egyik nap tetszik valaki, másik nap meg nem. )


Szóval összességében azt mondom, egy barátság többet ér, mint, az, hogy szerelmet reméljen az ember tőle. Utána az sem jobb, ha szakítotok. Mert lehet így lesz, és az úgy sokkal jobban fog fájni. :(

Most is van egy barátom, olyan, mintha a bátyám lenne, és akkor sem jönnék össze vele, ha ő lenne az utolsó pasi a Földön. :D ( viccelek ám ) Ha véletlenül beleszeretnék, elhessegetném a gondolatot, mert tanultam a hibámból és a barátsága nekem többet ér. Rossz lenne, ha nem lenne velem, ha nem lenne kivel hülyéskedni, egymást idegesíteni. :D


Szerintem gondolj bele, hogy esetleg mit veszíthetsz és csak azután fontold meg, mit nyerhetsz, ha esetleg sikerül ez a szerelem. :)


Bocsi, hogy hosszú voltam...

2015. ápr. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!