Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi hazugságot tud elhinni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi hazugságot tud elhinni egy nő? És honnan tudhatod, hogy a pasi hazudik-e?

Figyelt kérdés

Találtam egy email-t az enyéim között,amiben a férjem randit beszél meg egy lánnyal.Gondolom véletlenül küldte az én fiókomból.Először tagadta,hogy ő írta,majd beismerte,hogy ő volt,de csak kíváncsiságból,hogy léteznek-e azok a bizonyos felugró szexrandis oldalak vagy csak kamu az egész.Persze rögtön meg is bánta,hogy írt.

Azt hittem ismerem őt,a nyakamat is rátettem volna a hűségére,eszméletlenül nagyot csalódtam.Ti elhinnétek ezt a mesét,vagy azt gondolnátok,hogy meg akart csalni vagy meg is csalt?


2015. ápr. 9. 16:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mit irt a levelben pontosan?
2015. ápr. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám, hogy meg akar csalni, esetleg már meg is történt. Meg valószínű még az is megfordulna a fejemben, hogy nem puszta véletlen, hogy a saját fiókomból írt, hanem így akarja ezt a tudtomra adni. Ha nem is csalt meg, szerintem más után nézeget...
2015. ápr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Nem gondolom, hogy meg akart teged csalni

Nem veletlen, hogy a te emailodrol kuldte a levetelet, szerintem csak magara akarta vonni a figyelmedet, vagy feltekennye akart tenni

2015. ápr. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Szia Linda.Ma találkozhatnánk?

Ma lenne a legnagyobb szükségem rád,hogy el lazulhassak veled.

Délután hívlak, a számom ..-es, és a vége ...

Puszi:-*

Ez az üzenet.Tagadja,hogy bármilyen szándéka is lett volna ezzel,kíváncsi volt és ennyi, ezt mondja.

2015. ápr. 9. 16:29
 5/20 anonim ***** válasza:
Hat ebbol a levelbol az derul ki, hogy ismeri a lanyt es mar biztosan tobbszor talalkozgatott vele.
2015. ápr. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben en irnek a lanynak egy uzenetet a ferjem neveben vagy esetleg egy talalkat beszelnek meg vele es megkerdezen mit akar a ferjemtol .
2015. ápr. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Én viszont azt gondolom, hogy még nem találkoztak korábban, mert akkor nem adta volna meg most a teloszámát.


Simán el tudom képzelni, hogy csak tesztelni akarta az oldalt, és azért küldte a tiedről, hogy fel se merülhessen benned, hogy bármit a hátad mögött akar tenni.


Férfiként azt mondom, hogy sztem tiszta a pali.

2015. ápr. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a lány az.Nem tudom mit gondoljak,pláne azt nem tudom,hogy mit csináljak :-(

2015. ápr. 9. 16:43
 9/20 A kérdező kommentje:

Nem írta le a teljes telefonszámát,csak az első kettő és az utolsó három számot.

De ha nem is találkoztak,attól szerintem ez megcsalás,ha nem is testileg,de lelkileg mindenképp.

2015. ápr. 9. 16:46
 10/20 anonim ***** válasza:
Biztosan csak tesztelte, de te ismered a ferjed ha meg soha nem hazudott akkor most sem tenne meg,de azert ellenorizd neha ha furcsan viselkedik azt eszre veszed ugyis.
2015. ápr. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!