Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért terjesztik azt a hazugsá...

Miért terjesztik azt a hazugságot, hogy a fiatalabb lányok az idősebb pasikat keresik, mikor ez nem is így van?

Figyelt kérdés
Rengeteg 10en éves 20on évei elején járó lány a társkeresőkön azzal kezdi, hogy pl 25 felett ne keressék, 20 felett ne keressék stb... Amúgy engem is pl. több lány utasított már vissza arra hivatkozva hogy van köztünk 5-6 év

2014. márc. 24. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A lányoknak/nőknek nem a kor tetszik meg, hanem a kisugárzás és a kinézet. Egy idősebb srác/férfi pedig többnyire határozottabb viselkedésmóddal és kifinomultabb külsővel rendelkezik, mint az aktuális korosztályuk.


Emellett van rengeteg olyan csaj is, akik csak és kizárólag a plusz pénztőke miatt keresnek idősebb párt.

2014. márc. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezek mondjuk nem túl összefüggő dolgok.


Az hogy leráznak a korod miatt, azért függ attól is hogy 25 vagy a csaj meg 20, vagy 22 és a csaj 16. Vagy csak szimplán nem vagy megnyerő, nem nézel ki elég jól, mert a társkereső egy nagy húspiac. Aztán ez olyan, hogy ha le akar rázni, akkor arra mindig találnak indokot, itt ép a korodat.


Meg tényleg megvan csajban az a réteg, akik direkt a pénzesekre mennek, mondjuk itt bizonyos fokig érthető, hogy jobban vonzza őket egy önálló, esetleg sikeres férfi, mint valami csóró otthonülős. Bár azért láttam én is olyanokat hogy kis csitri csajok akartak "önálló egzisztenciával" rendelkező pasit.

2014. márc. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kor hanem egzisztencia függő :)
2014. márc. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sztem a 16-22-vel sincs semmi gond, am igen valószeg az lesz h ez nem kor hanem egzisztenciafüggő a kor legtöbbször talán kifogás csak a hiányzó külső és egzisztenciális adottságok miatt
2014. márc. 24. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!