Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki tud megoldást a több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tud megoldást a több hónapja lévő problémámra? F

Figyelt kérdés
Régen nagyon jóba voltam egy lánnyal, nagyon szerettem vele lenni,beszélgetni és volt amikor csókolóztunk is.. Ahogy teltek múltak az idők jött a suli, és összevesztem vele annyira,hogy mérges lettem és letiltottam. Ez volt több,mint féléve és sokszor látom személyesen is. Szeretnék vele újra beszélni, de nem tudom hogy kezdjek hozzá. Félek ráírni vagy odamenni hozzá.
2015. ápr. 9. 22:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Ha élőben nem megy,akkor írj rá facen. Ha normális,akkor értékelni fogja,hogy ki akarsz békülni vele. Ha nem,akkor lépj tovább. :)

Neked legalább eddig már volt ilyen lány. Nekem még eddig se jött össze. :(

2015. ápr. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A személyes kötődés kontraproduktív. Minden áron kerülendő, érzelmileg sebezhetővé tesz.
2015. ápr. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!