Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi ideig szoktátok játszan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig szoktátok játszani a "jégkirálynőt", lányok?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, nagyon megbántott titeket a srác. Meddig bírjátok?
2015. ápr. 9. 23:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nagyon, bármeddig. :D
2015. ápr. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem elég sokáig :I [link]
2015. ápr. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Locsolj rá forró spermát az majd felmelegíti:D
2015. ápr. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Addig játsszák, amíg már késő lesz, aztán megy a rinya.
2015. ápr. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fél évig.
2015. ápr. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

A feleségem már 17 éve játssza, igaz én nem bántottam meg.

De már közeledik a válás. :-)))

2015. ápr. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
6. jó hüyle vagy, hogy eddig tűrted
2015. ápr. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én csak akkor szoktam bedurcizni, amikor tényleg Ő a hibás. Akkor addig megy, amíg bocsánatot nem kér őszintén! Bepróbálkoztak már úgy, hogy éljünk struccpolitikában és seperjük a problémákat a szőnyeg alá. Ha Ő a hibás, ismerje el és többet ne kövesse el ezt a hibát. Volt olyan is, aki szakítással fenyegetőzött, aztán csak-csak nem merte megtenni. Valaki egyszerűen csak nem szerezett tudomást erről és "haggyaaad, majd lenyugszik ez a majomparádé" alapon nem vett tudomást rólam. Egy hét múlva már vitte is az utolsó felsőjét. Csak és kizárólag akkor sértődök be, ha tényleg igazam van. És ha nem kér bocsánatot, akkor felőlem szakíthat, nem fog meghatni, hamis párkapcsolatban egy hazuggal, akinek nem számítanak az érzéseim... hülye lennék benne maradni!
2015. ápr. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az én párom szakértője volt ennek, de idővel sikerült leszoktatni róla. Ha valaki hibázik(nem szándékosan), akkor bocsánatot kér és megpróbálja helyrehozni, de ha a másik kegyet gyakorol avval, hogy ezt elfogadja-e....az szerintem nem normális....ez nem egyenrangú felekre utal.

Amikor először előadta nekem a "hattyú halálát" és elvonult durcáskodni, akkor odamentem és őszintén bocsánatot kértem...de neki ez nem volt elég. Azt mondta, hogy mérges rám és neki nem elég ennyi. Annyit válaszoltam, hogy semmi probléma, idő mint a tenger, majd ha méltóztatik velem újra szóba állni majd jelentkezzen.... addig keresek valami más elfoglaltságot. Erre megkérdezte, hogy akkor most szakítottunk? Természetesen nem, csak elmegyek valaki máshoz aki értékeli a társaságom és akivel jól tudom érezni magam. Ha egy picit is azt érzi a hölgyemény, hogy Ő van nyeregben, és viselkedésével hatással van a férfire, akkor magától nem fogja abbahagyni ezt a gyerekes viselkedést....ez csak hozzáállás kérdése.

37F

2015. ápr. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha csak egy kis durciról van szó, akkor max 1-2 percig.

A párom talán csak egyszer bántott meg nagyon, talán egy napig volt jeges a hangulat, utána találkoztunk és már nem bírtam rá haragudni a bocsánatkérés után. Nagyon szeretem őt, szándékosan sosem bántana meg, így inkább félreteszem a sértettségem minél hamarabb.

2015. ápr. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!