Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagytak és nehezen tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagytak és nehezen tudom túltenni magam. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Több éves párkapcsolatom ért véget. Én lettem elhagyva.

Sokszor elhagyott már. Az utolsó 1 év szinte csak elhagyásból és problémákból állt. Nekem lett volna okom neheztelni, de én örültem, hogy vele járhatok. Az utolsó hónapokban nagyon igyekeztem. Amikor vele voltam, mindig kimutattam, hogy szeretem. De így is elhagyott.


A problémám az, hogy valamiért megmagyarázhatatlanul vonzódom hozzá. Irracionális az egész. Fel kéne szívnom magam haraggal és hagynom kéne a francba. Mások szerint is és tudom, hogy ez lenne a normális. Mégsem megy. Amikor találkozom vele, teljesen ellágyulok. Elveszítem a fejem. Már csak megölelni tudom és puszilgatni, de többet nem. Iszonyatosan hiányzik.


Ha a találkozásunk előtt egyáltalán nem is vágyom rá, sőt mérges is vagyok rá, amikor meglátom, minden elfelejtődik bennem. Sokszor szakított velem és a szakítások után amikor találkoztunk, akkor észrevettem magamon ezt... Most az utolsó szakítás óta meg nem tudom miért, de mintha fokozódott volna a vonzalom iránta.


Ő volt az első az életemben és elég hosszan tartott. Nem tudok egy csapásra kijózanodni. Álmodni is szoktam vele. Napi szinten beszélgetünk, mivel a barátságot ő is fent szeretné tartani.


Mi a baj velem? A jelenlétében folyton elvesztem a fejem és legszívesebben rácuppannék.


Hogyan tudom ezen túltenni magam? Hogyan ne bolonduljak meg a közelében? Vagy a hiányától?


2015. ápr. 10. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy papucs vagy és mindig beérted a kevesebbel, nem csoda hogy elhagyott. Semmi tökösséget nem mutattál.

A kérdésedre: ne találkozz vele többet. Találkozz más csajokkal. Majd idővel megtetszik valamelyik, és elég nagy az esélye, hogy még jobb is lesz mint a régi.

2015. ápr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szär ügy.
2015. ápr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kotel
2015. ápr. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te NE akard fenntartani a barátságot! Hidd el, ez a lehető legnagyobb hülyeség. Így sosem tudod túltenni magad rajta. Ha vége, akkor vége. Rendesen, igaziból, ami nem összeegyeztethető a barátsággal... :/
2015. ápr. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!