Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan beszéljem meg vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljem meg vele, hogy költözzön el?

Figyelt kérdés
Szakítottam a barátommal, a kérdés csak az hogy ki maradjon az albérletben. A tulaj azt mondta, hogy beszéljük meg, de amikor mondtam neki, hogy a hűtőn meg a mikrón kívül mindent én hoztam, bármi volt, festés, felújítás, az én apám csinálta meg saját pénzből, meg hogy ő 2x annyit keres mint én, ő megengedhet magának egy drágább albérletet, akkor elkezdett örjöngeni, csapkodni, egy tányért szét is tört, hogy én innen kitúrom. Nem akartam több konfliktust, ezért mondtam, hogy jó akkor elmegyek én. De nem találok lakást, ráadásul az árak az egekben vannak, a bútorokat se tudnánk hova tenni, mert mindegyik egy kis lyuk. Valahogy muszáj leszek megbeszélni az exemmel, hogy ő költözzön el. De nagyon félek, hogy utána meg fogja keseríteni az életemet vagy bosszút áll vagy valami.... Mit csináljak?
2015. ápr. 11. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
"a hűtőn meg a mikrón kívül mindent én hoztam, bármi volt, festés, felújítás, az én apám csinálta meg saját pénzből" Az apad fizetett mindent. Te miért nem? Egy filléred nincs abba az albérletbe, és menj csak el te.
2015. ápr. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Menjen ha ténylegesen jobban keres . Ezen akkor aggódj ha fenyeget , de akkor meg az illetékes rendőri szervek intézkednek értesítés esetén .
2015. ápr. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyanannyi joga van a lakáshoz mint neked.

Ha sokat tököltök a főbérlő helyében kidobnálak titeket, és nincs több gond.

2015. ápr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Missi_Key ***** válasza:
mondd el neki ezeket. így.
2015. ápr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!