Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szólnátok hozzá, erőszakosan mondanátok a párotoknak a magatokét, meg is ütnétek, amire a párotok úgy reagálna, hogy azt a vödör vizet, ami kéznél van rátok önti?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 11. 20:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én azon Csodálkoznék, hogy hogy lehet hideg vízzel felmosni. :D

Amugy ha leontenel egy vödör vízzel, és utnelek, vagy atvaltanek rugdosasra, vagy elbognem magam,de nem tudom mert nem verem a barátomat szóval ez a lehetőség nálam nem túl életszerű. :D

2015. ápr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Kérdező! Lány vagy fiú vagy?
2015. ápr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

ki akart kit megütni és leönteni?

értem én hogy a lány meglátta a barátját egy szexi osztálytársnőével kávézni

voltam ilyen szituációban, ismertem a csajt is akivel kávézott. Megbántott nagyon,de nem szóltam semmit. Nem ütöttem és nem is kaptam vödör vízet a nyakamban. Okos nő átgondolja hogy miért is kávéztak és azt hogy érdeme-e ebben a kapcsolatban maradnia?

A vödrös verekedésnek értelme nincsen.

25/L

2015. ápr. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Előző, ha téged a pasid leönt egy vödör vízzel - hideg, mert mondjuk kihűlt - akkor az neked verekedés?
2015. ápr. 11. 21:06
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem ütném meg a párom.

Amúgy ha neki az a reakciója egy jogos számonkérésre, hogy leönt vízzel, és nem bocsánatot kér, akkor mehetne a francba. Segítenék pakolni.

2017. szept. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha full elméleti síkon nézzük a dolgot..akkor tuti röhögnék, és csapó 2-vel újrakezdeném a beszélgetést.
2017. szept. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!