Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, nektek nem tök mindegy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek nem tök mindegy, hogy a pasitok milyen az ágyban, ha egyszer szeret titeket?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 12. 10:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Nagyon nem.
2015. ápr. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Nem!
2015. ápr. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%

Közbe tartson szeretőt?

Jobb ha a párja ki tudja elégíteni.

2015. ápr. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%
Ha igyekszik, hogy nekem is Jo legyen akkor mindegy. De ha csak 20 mp alatt megdug engem pedig meg sem probal kielegiteni, akkor onzo es nem szeret
2015. ápr. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%

Nem. Attól, hogy ő szeret nekem még nem lesz jó.

Viszont, ha én vagyok szerelmes, akkor bármit tehet a pasi, szinte biztos, hogy számomra tökéletes lesz.

2015. ápr. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Mert én nem csak aludni szeretek az ágyban. Ha nem tud kielégíteni, vagy unalmas, és ezen változtatni sem akar, akkor nincs a kapcsolatnak esélye.
2015. ápr. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 piriiiii ***** válasza:
40%

Nem tök mindegy.

Tök mindegy esetleg akkor lenne, ha egyszer én szeretném őt, de azért akkor sem lenne olyan mindegy.

2015. ápr. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
71%

Nem!

A szeretetével nem tud szexuálisan kielégíteni. És ha valakinek nem kielégítő a szexuális élete, az a kapcsolatra is rányomhatja a bélyegét.

Ha valakinek fontos a szex, akkor annak fontos az is, hogy alapvetően kielégítő nemi élete legyen.

2015. ápr. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Téged az se zavarna ezekszerint ha a párod aszexuális lenne csak szeressen? :-)
2015. ápr. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
86%
Nem, nem mindegy. Eleve nem megyek bele komoly kapcsolatba olyannal, akivel rossz a szex. Én elég korán túl szoktam esni ezen, nem várok vele hónapokat, "büszkeségből", szerintem semmi értelme. Volt már olyan, akivel azért nem jöttem össze, mert nagyon nem egy hullámhosszon voltunk az ágyban. Semmi értelme nem lett volna erőltetni. Plusz, ha valakivel nem jó vagy nem működik a szex, abba bele se tudok szeretni, vagy később kiszeretek belőle. Volt már ilyen pasim, akivel eleinte nagyon sokat szexeltünk és jó is volt, majd egyre ritkább lett, akkor sem volt már figyelmes, részemről el is múltak az érzelmek, ő még tepert volna, de otthagytam.
2015. ápr. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!