Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nektek milyen a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek milyen a férfi ideálotok?

Figyelt kérdés
Külsőleg, illetve belsőleg is kíváncsi vagyok rá. Kort is írjatok kérlek szépen!
2015. ápr. 12. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Kulso szinte nem szamit, amig igenyes magara az illeto. Belso: Kedves, figyelmes, intelligens, muvelt, jo beszelgetotars, felnott gondolkodasu, humoros.

20/L

2015. ápr. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megkerdezhetem miert kellett leszavazni a hozzaszolasom, mi is vele a problema?
2015. ápr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ez csak egy ideál, szóval ez nem azt jelenti, hogy csak ilyen jöhet szóba

külsőre: viszonylag magas, sportos testalkatú (de nem kigyúrt), számomra helyes, szemszín, hajszín nem számít

belsőre: intelligens, normális, megbízható, szeretem a kicsit szarkasztikus humort, nem bunkó, lehet vele beszélgetni, hülyéskedni, őszinte

2015. ápr. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én aztán nem szavaztam le, egyetértek vele.
2015. ápr. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Zöld pacsit adtam én is, köszönöm a válaszaitokat! Várom még több hölgy hozzászólását is. :)
2015. ápr. 12. 19:31
 6/9 anonim ***** válasza:

Külsőre nincs kimondottan ideálom, de nagyon tetszik az elegáns öltözködés. Belsőre kedves, udvarias, intelligens, humoros, őszinte, hűséges, érdekes. A szexben domináns és vannak szadista vágyai is.

20/L

2015. ápr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Külső magas, erős sportos... vörös/sötét hajú , bármilyen szemű.

Belső:humoros, magabiztos, "védelmező", hűséges :)

2015. ápr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

külső: ne legyen véglet (túl izmos, vékony...),a barna szem nagyon tud tetszeni, ha az illetőnek nem üres/bamba a tekintete, a borosta is tetszik, de a lényeg a kisugárzása, mozdulatai, ahogy gesztikulál

belső: legyen egyénisége, kis humora (ne értsen mindent szó szerint..), határozottsága, intellektusa, céljai, legyen családcentrikus, optimista, hagyjon nekem is egy kis szabadságot ( engedje, hogy nélküle is eltöltsek időt.. pl. barátokkal), ne ellenőrizgessen, nekem még személy szerint bejön az is, ha néha van egy kis csipkelődés:), és az sem árt, ha magas a libidója:)

2015. ápr. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Na ma is tanultam egy új szót. :D Libidó :D

Mondom beíro a google-be, erre az első találat egy kérdés. :D http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__89..

2015. ápr. 12. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!