Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Járnátok olyan nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Járnátok olyan nővel aki szép, kedves, értelmes, de nincs szakmája, időnként munkája se?

Figyelt kérdés
A tanulás meg a munka valahogy nem az erőssége, de nem az értelmi képességeivel van baj, csak mindig is nehezen állt be egy "rendszerbe". Ezért hullámzóan teljesít ezen a téren. A magánéletére is igaz valamilyen szinten, de van pár dolog amit kitartóan csinál és amikhez ragaszkodik.

2015. ápr. 13. 19:31
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Nem igazán értem itt a válaszolók nagy részét, jöttök itt azzal hogy nem tartanátok el ilyen lányt meg a nem túl kedves megjegyzések stb....de mégis ki beszélt ilyenről? Ki mondta hogy a csajnak nincs pénze? És hogy soha nem dolgozik és nem is dolgozott? Meg ki tudja milyen anyagi háttérrel rendelkezik alapból. És arról sem volt szó, hogy elvárná hogy eltartsa a pasi. Szóval kicsit túlgondoltátok a dolgot.
2015. ápr. 13. 21:18
 22/28 anonim ***** válasza:

Magyarul szólván mindig ki tudnád fizetni a számláidat?


Egyébként a bizonytalanság a hatalmas nálad amit egy olyan ember aki komoly párkapcsolatot szeretne abba ez nehezen fér bele. Stimmt?

2015. ápr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Kérdező: szerintem a munka nem csak a pénzkereset miatt fontos. Az emberek jó része akkor is dolgozik, ha nincs igazán szüksége a pénzre, egyszerűen azért, mert része az önmegvalósításnak, mert olyan plusz dolgokat adhat, amiket az egész napos láblóbálás nem. Persze, ha nincsenek anyagi gondjaid, akkor megválogatod, hogy olyat csinálj, amit szeretsz, nem túlórázol stb, de szerintem ha nyernék a lottón, akkor is tovább dolgoznék, mivel szeretem a munkám, ezért valami hasonlót csinálnék, persze már inkább az érdekelne, hogy az érdekes feladatokat kapjam, nem foglalkoztatna, hogy mennyi a pénz hozzá.
2015. ápr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Még mindig nem arról van szó hogy nem dolgozik a csaj és nem akar. Hanem csak arról hogy van hogy épp nincs munkája, lehet csak 1-2 hétig, lehet 1-2 hónapig, de még sosem szorult arra hogy eltartsa a pasija. Egyébként azért mert valaki nem dolgozik, az nem azt jelenti hogy lógatja a lábát. Persze azt is lehet, de vannak olyanok akik aktívan és hasznosan ki tudják használni így is az időt.

A bizonytalanságot értem, de egyelőre nem családalapításról van szó, hanem csak járásról. Nem úgy vettem észre hogy a pasik csak azzal járnának akikkel úgy gondolják családot is fognak alapítani.

2015. ápr. 13. 21:42
 25/28 anonim ***** válasza:

Akkor mondom én is még 1x érthetőbb nyelven.....

Amíg nem bútorozom össze a lánnyal addig mindez nem érdekel. Érted? :)

2015. ápr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Igen, járnék. Én is nagyon jól tudom hogy milyen komoly nehézségek vannak elhelyezkedés terén..
2015. ápr. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
ha kiesnek hetek-hónapok és mégis futja mindenre, gondolom a szülők nyomják a pénzt.. Amit meg ha egyszer úgy gondolnak megszüntetik és vége a jó világnak. Járni? persze, pakolgatnám, de hogy bármi komolyabbat nem terveznék ilyen nővel, az tuti.
2015. ápr. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Nem, voltak munka nélküli baràtnőim még én dolgoztam ültek otthon neten csak baratokat szedtek fel, munka utàn én fàradt voltam ők meg nagyon nem, ide oda szerettek volna még én pihentem volna. Csak baràtaikkal jàrkàltak ide oda idö utan szobàra. :)
2016. márc. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!