Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tűnik el időnként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tűnik el időnként hosszú időre a barátnőm? (nem, nem megy sehova)

Figyelt kérdés

Hogy például én bent vagyok a szobájában és ő azt mondja lemegy az anyjához mosogatni.

Végül persze szinte egész nap "lent mosogat" és estefele jön fel... = egész nap szart se csináltunk.

Nem megy ki a házból ilyenkor amúgy. A nappaliban tesped, olvasgat, gépezik.


2015. márc. 22. 15:23
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Most is fél négy van és körülbelül 2 órája "lement mosogatni"... én meg úgy néz ki hiába várom, hogy elinduljunk valamerre. 1-2 órán belül biztosan nem fogom látni. :D

Én meg nem szeretek lemenni az anyjához mert nem kedvelem. Meg szerintem visszataszító alak.

2015. márc. 22. 15:26
 2/16 A kérdező kommentje:
Ha mégis lemegyek akkor persze ott van és mindig jön valami indokkal, hogy "épp beáztatja az edényeket", vagy felkapcsolta a bojlert, hogy fürödhessünk és várja, hogy melegítsen.
2015. márc. 22. 15:28
 3/16 anonim ***** válasza:
Nézd meg a használati utasítást. Nem szokott megjelenni egy hibaüzenet a homlokán?
2015. márc. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Oda kellene állnod vele szemben, megfogni a kezét, és megkérdezni, hogy "Mi bánt, Kedves?"


Tudod... meg kellene beszélni a problémákat.


15/L

2015. márc. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem érzi magát jól veled.


L20

2015. márc. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Utolsó: Nem én "bújok el" a problémák megbeszélése elől ;)
2015. márc. 22. 15:29
 7/16 A kérdező kommentje:
(utolsó előttinek ment)
2015. márc. 22. 15:29
 8/16 A kérdező kommentje:
Ha nem érzi magát jól velem miért nem szakít? Vagy amikor (ritkán azért) felhozom miért nem akar belemenni a szakításba? Miért jó neki ez a kapcsolat így?
2015. márc. 22. 15:30
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem érdekled, nem szívesen van veled. Különben kihasználna minden egyes percet, amit veled tölt!

Szerintem sürgősen beszélj vele.

2015. márc. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Talán csak a pénzem kell neki?
2015. márc. 22. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!