Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, hogy ne érezzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy ne érezzem azt, hogy barátomnak nem en vagyok a legfontosabb? 20/L

Figyelt kérdés

Najo ez a kerdes eleg erdekesre sikeredett:D

A lényeg az, hogy 13 hónapja vagyok egyutt a párommal es sokszor, úgy erzem nem vagyok neki annyira fontos, vagy hogy könnyen pótolható vagyok szamara. Persze elmondása szerint nem igy van es tudom, hogy szeret... még is bennem van az az érzéss, hogy nem vagyok neki elég fontos. Lehet abból adódik, hogy lelkileg mostanaban eleg labilis vagyok..nem vagyok önmagammal elégedett es ez lehet kihat erre vagy nem tudom..

Valakinek nincs tippje, hogyan lehet igy elfogadni ahogy van es nem ezen agyalni, hogy nem vagyok neki eleg fontos?

Tudom, hogy ez most igy hülyén hangzik, de hátha valaki volt mar hasonló helyzetben es ez csak ilyen lelki dolog, amin lehet változtatni.


2015. ápr. 13. 22:07
 1/6 A kérdező kommentje:

Najo..most így vissza olvasva elég nyomorékul fogalmaztam ezt meg:D

Nem csodálom, ha nem lehet érteni a lényegét..na mindegy

2015. ápr. 13. 22:08
 2/6 anonim ***** válasza:
jajjj. fárasztó volt elolvasni is, ha megakarod tartani a párod embereld meg magad.
2015. ápr. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy bókoljon neked többet, jót tesz majd az egódnak, az talán javíthat a szitun.
2015. ápr. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazabol azt sem tudom mit akarok...nagyon szeretem, de lelkileg F.asz vagyok (ezt nem tudtam szebben megfogalmazni) egy kapcsolathoz..remelem ez majd idővel változni fog, mert ez most nekem nagyon nem megy..
2015. ápr. 13. 22:13
 5/6 A kérdező kommentje:
Borzalmas..én kivagyok saját magamon..es hiaba probalok rajta változtatni nem megy..egyszerűen felülkerekedik rajtam..:/
2015. ápr. 13. 22:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is nyugi! Chill! Relax! :D Ne stresszelj, ne agyalj ennyit!

Ezzel a negatív gondolkodással csak még jobban felemészted magad és a párkapcsolatodat. Aludj egyet, holnap kelj fel, és kipihenve, tisztán látva próbáld a helyzetet tisztázni magadban. De ne agyald túl! Csak megnehezíted a saját életedet. Próbálj ellazulni és minden sokkal jobb lesz.


Ha átgondoltad eléggé és továbbra is arra jutsz hogy szerinted a párodnak nem vagy elég fontos, le kell ülnötök megbeszélni és felsorakoztatni neki a konkrét érveidet hogy miért érzel így. Ne beszélj félre! Mondd el őszintén, ami a szivedet nyomja! :)

2015. ápr. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!