Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mi volna jó ajándék a barátomn...

Mi volna jó ajándék a barátomnak, akinek a legfontosabb hobbija a horgászat?

Figyelt kérdés
Leginkább olyan fiúk véleménye érdekel, akik szintén nagyon szeretnek horgászni. Én nem vagyok jártas a minőségi horgász cuccokban.

2012. nov. 20. 12:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Elektromos kapásjelző,vagy ami még eszembe jutott az a régi hal trófea aminek ha tapsolsz akkor karácsonyi dalt kezd énekelni :)
2012. nov. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

itt tudsz neki halas pólót festeni:

[link]

2012. nov. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Fontos lenne tudni milyen módszerrel horgászik illetve milyen típusú vízen, hogy érdemben tudjak ajánlani valamit. Van itt egy weboldal direkt laikusoknak segítenek ajándékot választani. Vagy ha írsz bővebben én is szívesen segítek. Egyébként szinte mindegyik márkának van prémium kategóriás terméke is.
2012. nov. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Jah igen alink kimaradt az eklőzőböl:

[link]

2012. nov. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Most a harcsázásra van leginkább ráállva. Folyón és tavon is horgászik.
2012. nov. 27. 15:01
 6/9 anonim válasza:
Valami harcsázó orsó/bot szerintem az jó lenne nem? Mennyit szánsz rá?
2012. dec. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
10.000 Ft körül
2012. dec. 3. 08:05
 8/9 Haass Norbert válasza:

Üdv! Bár nem tudom, milyen felszerelései vannak a harcsázáshoz, de ha javasolhatom a talán legjobb minőségű harcsázó horgot, a Gamakatsu LS 4644F 6/0-ás kiszerelését.

Ez 2.290 Ft-ba kerül, de csak 5 db van egy csomagban. Tehát ha tetszik az ötlet, és van mondjuk 10.000 Ft-od, akkor vegyél ilyet 5/0, 6/0, 7/0, 8/0 -ás méretekben 1-1 csomaggal. Én is ezeket használom, elég jóféle.

2012. dec. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

vegyél neki elektromos kapásjelzőt! :)

vagy pár csomag etetőanyagot! :))

2012. dec. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!