Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Késői szerelem létezik?

Figyelt kérdés
Szerelmes lettem egy lányba, de Ő még nem érzi ezt. Szeret velem lenni, hiányzom neki, de nem szerelmes. Azt mondja, hogy majd kialakul és lehet szerelmes lesz. Van ilyen? Nem tudom elképzelni. Én, ha az elején nem fog meg valami, nem leszek már szerelmes, eddig legalábbis nem úgy sikerült. 1x volt egy randink, amikor csak beszélgettünk stb. Legközelebb (most hétvégén) már együtt töltöttük a napokat és az éjjeleket is. Jó volt neki is nagyon, de nincs szerelem. Hogy a francba? :)
2015. ápr. 14. 01:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak korai magömlés..:D
2015. ápr. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amúgy ez lenne a jobb, előbb ésszel aztán érzelemmel. Így kisebb a csalódásra az esély és nincs rózsaszín felhő effektus sem.
2015. ápr. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jó igen, persze... nem akar csalódni. De hogy tudja valaki irányítani, h ne legyen szerelmes? Nekem ez lehetetlen...
2015. ápr. 14. 01:10
 4/10 anonim ***** válasza:
Itteni lány?
2015. ápr. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szlovák határ, de magyar.
2015. ápr. 14. 01:30
 6/10 anonim ***** válasza:
ragaszkodik hozzád, jobb neki így, mint egyedül, ez minden.
2015. ápr. 14. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a szerelemhez 2 ember kell... neked most plátói van :)
2015. ápr. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Velem is ez kb. ez volt, aztán a csaj 3 hónap után bepakolt a barátzónába...
2015. ápr. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Találkozgassatok még többet, dumáljatok, érezzétek jól magatokat. Hidd el beléd fog szeretni!
2015. ápr. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm 9-es! :)
2015. ápr. 16. 01:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!