Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van barátnőm, de tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátnőm, de tetszik egy másik lány, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Van egy lány,akivel múlt héten találkoztunk egyszer futólag a baráti társaságomban,és megtetszett, a dolog kölcsönös. Nekem viszont van barátnőm másfél éve,akit nagyon szeretek,de nem érzem már annyira jónak a kapcsolatot sokszor,mint az elején.Fellángolás a dolog vagy hagynom kéne?
2015. ápr. 14. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ember hamar megunnád őt is. Én ilyenkor lekötöm a pélót azt nem nézek felé sem.
2015. ápr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jah, hogyha valami már nem úgy működik, mint régen, akkor előbb másfelé kacsintgatsz, majd ha szólnak, akkor esetleg megfordul a fejedben, hogy hoppá...a dolgokat meglehet javítani.
2015. ápr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
A másodikat válaszd, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, eszed ágában sem lett volna az, hogy a másodikra szemet vess.
2015. ápr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hülyeség, hogy ha igazán szereted, más nem tud megtetszeni. Két barátot is tudsz egyszerre szeretni, de ott épp nem jön be az, hogy akár csak te magadat is elítélnéd, hogy nem egyetlen emberrel barátkozol.

Kérdező: csak a te döntésed, hogy mennyire fontos a barátnőddel a kapcsolatod. Nekem a sajátom fontos annyira, hogy az ilyen tetszés-féléket ne vegyem komolyan. Akkor sem, ha konkrétan a szemembe mondja az illető, hogy lenne nála esélyem. Nem fogadtam még hűséget, de tartom magam az értékrendemhez. A kapcsolatnak csak akkor vetek véget, ha javíthatatlan. Ha bejön egy harmadik a képbe, megnézem, hogy miért tetszik, mi hiányzik, éppen kicsit távolodunk esetleg a barátommal? Szóval, hogy mi az ok. És közben nem keresem a lehetőséget sem interneten, sem élőben, hogy találkozzak azzal, aki esetleg megtetszett. Aztán ha lerendeztem ezt magamban, folytatom az életet, mintha misem történt volna.

2015. ápr. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
48%

nem ertek egyaet a 3-as valaszoloval...

Nekem is van baratnom es megtetszik annzira neha egy lany, h 2-3 hetig nemtudom kiverni a fejembol...de ennyi...pillanatig se fordul meg a fejembe a szakitas vagy h szakitsak...fantazialni meg lehet, elobb utobb elfelejted

2015. ápr. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jó, de már mit várjak? Nem valami jellemző manapság, hogy megmentik/helyrehozzák a kapcsolatukat a fiatalok. Nem olyan, mint régen, kérdező: minden változik. Ülj le a barátnőddel, beszélgess vele, dolgozzatok azon, hogy újra égjen a tűz vagy aminek nevezitek.
2015. ápr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már azon rágod magad, hogy nem olyan a kapcsolatod mint régen, és másra kacsintgatsz, azt már megette a fene!
2015. ápr. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Stordy válasza:
Én is hasonló cipőben járok, mint a kérdező, hisz nekem a történetem annyival különbözik hogy sokszor veszekedtünk, de nem egyszer volt majdnem szakítás, de mindig kibékültünk. Megtetszett valaki, és nemtudom mit tegyek, mert az is tetszik, hogy tetszek neki. Egy szakértőre lenne szükségem, mit tegyek.
2017. aug. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!