Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néha úgy érzem menyasszonyomna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha úgy érzem menyasszonyomnak tetszik egy másik férfi, amikor kicsit ábrándozik, olyan érzésem van, mintha egy másik férfiről ábrándozna. Ez csak az én téveszmém lehet, vagy az ember megérez ilyen dolgokat?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 4. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Van telepátia. Persze nem lehet biztos lenni az ilyen megérzésben, több bizonyíték kellene. Mert az is lehet hogy csak az édesapjáról álmodozik, lehet hogy hiányzik neki a szülői fészek.
2015. ápr. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem lakunk annyira messze,hogy annyira hiányozzanak,konkrétan 3 utcával arrébb laknak.:))Az is lehet,hogy én képzelődöm amúgy.De nem értem milyen konkrét bizonyittékra gondolsz?Ha csak gondolat a másik férfi,a fejébe nem látok bele,max érzi,sejti az ember.
2015. ápr. 4. 09:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha megkerted a kezet es igent mondott, szeret. Az, hogy mas ferfira gondol neha, szerintem termeszetes. Te is biztos elkalandoztal mar. Persze nem azt mondom, hogy az normalis lenne, ha mindig mason jarna az esze es mindig ugyanazon az ismerosen mondjuk. Az mar gyanus.. De egy menyasszony abrandozhat az eskuvon is. En pl sokat almodozom arrol, milyen lesz, ha egyszer lesz egy sajat lakasunk.

Egyebkent nyugodtan ra is kerdezhetsz finoman. A kapcsolat alapja az oszinteseg es a kommunikacio!!

2015. ápr. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs gond, akkor generálsz magadnak? Én nagyon sokat gondolkozok azon, hogy hogy alakítanám a saját kis fészkünket. Azon is sokat gondolkozom, hogy mi újat csináljak az unokahugaimnak, és vajon nekünk is ilyen gyönyörű gyerekeink lesznek-e.. Vagy pl. azon, hogy milyen lehetne az esküvőnk, ha a jövőben megkér.


Ne legyél már hülye.. Ha van rá egyéb okod is, hogy bizonytalankodj, akkor az egy dolog, de ha csak azért mert szokott ábrándozni... Vicc.

2015. ápr. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy nyugis napon üljetek le, és mond el neki,hogy úgy érzed mostanában nyomasztja valami, és kérdezd meg tőle minden rendben van e... A reakcióból úgyis látni fogod. Sőt! Lehet jól is fog neki esni, hogy érdeklődsz! Valami ok biztosan van, de nem valószínű, hogy pasi van a dologban :) A kommunikáció tényleg csodákra képes, merj beszélgetni! :)
2015. ápr. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bizonyítékon például a kimondott szavakat értettem. Mivel a megérzés még bizonytalan. Persze például a Kiválasztott című sorozatban amiben Uri Geller utódát keresték, egész meglepő telepatikus dolgokat produkáltak, ennek ellenére mégsem lehet egyértelműen például azt állítani hogy "Te most a 623-as számra gondoltál és egy régi kedveseden álmodozol".

Szoktunk telepátiával játszadozni. Például az illető kap tőlem egy A4-es üres lapot és egy ceruzát. Majd átmegy a másik szobába és rajzol egy tetszőleges síkidomot, amire megkértem. És én meg azt rajzolom le a saját lapomra amit szerintem ő rajzolhatott. Volt eset amikor még a méret és a lapon történő elhelyezkedés is úgy egyezett mint ha indigóval készültek volna. Na ez egy példa a bizonyítékra, amikor a megérzés helyességét vagy netán a tévedést egyértelműen be lehet bizonyítani. De ilyenek a kimondott szavak is.

2015. ápr. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt az Uri Geller-es gyerek elvitte az ezoidiotizmusba.
2015. ápr. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!