Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mekkora lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mekkora lehet a korkulombseg egy kapcsolatban? :D en 14 vagyok es van egy 12 eves lany akinek tetszem es nkm is tetszik :D

Figyelt kérdés
2015. ápr. 15. 07:30
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Lényegében minél idősebbek vagytok,annál nagyob korkülönbség az elfogadott,illetve ott még a kapcsolatban van is ráció. Most te 14 éves vagy, neked kb. már csak a szexen jár az agyad,de egy 12 éves lány az mire való még ? semmire
2015. ápr. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Attol függ milyen kapcsolatrol van szo?
2015. ápr. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 mtke ***** válasza:
Elég baj hogy 14 évesen a szex a kérdés! Szerintem pont jó választás 2 ev
2015. ápr. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ammennyire egy szinten vagy másikkal.
2015. ápr. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lényeges a korkülönbség, az a lényeg, hogy jól megértsétek egymást. Ha tetszik neked a lány és te is tetszel neki, akkor hajrá! Mehet minden, szex is, de a fokozatosságot érdemes betartani és jól megismerni egymást, figyelni a másikra.
2015. ápr. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ertem koszonom a valaszokat :) a legjobb az utolso volt :)
2015. ápr. 15. 17:12
 7/7 fenui ***** válasza:
elfogadott korkülönbség az idősebb partner életkorának fele+8 év. 14/2=7 7+8=15. bár a nagyobb kijött szám is mutatja, hogy ez még korai lenne, nem beszélve arról, hogy ebben az időben nagyon gyorsan fejlődtök (én is nemrég kerültem ki onnan, emlékszem rá),12 és 14 éves között világok vannak. őszintén: barátkozni, ismerkedni mindig jó, de ne lépj át egy határt. Mivel valószínűleg a szexen is jár az agyad: Én 16 évesen vesztettem el a szüzességem, egy rózsaszín szemüveges kapcsolatban (ha nem tudod milyen az pontosan, kérdezd a szüleidet), és nagy hiba volt. Két jó dolog volt benne: hogy utána gyorsan szétmentünk, és hogy a jelenlegi párommal tudtam mit kezdeni az első alkalommal :D 22/f
2015. ápr. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!