Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismerkedünk egy lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedünk egy lánnyal, nagyon tetszik nekem de nem nagyon tudom elviselni, hogy régen milyen volt. Valami ötletek ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nem akartam azt írni ,hogy r*ibancos / k*urvás de mégis ez lenne a megfelelő kifejezés. Nagyon kedves, szép sérülékeny fajta deee én pedig mindig is az a féltékeny fajta voltam. És úgy voltam ,hogy az ilyen lányokat inkább elkerültem, most azonban nem tudom. Csak nagyon rossz belegondolni is...

Sokan mondták ,hogy jobbat is kaphatnék mert ,hogy jóképű intelligens stb ...vagyok de engem csak ő érdekel. Régebben is ismertük egymást, osztálytársak voltunk (csak aztán én más suliba mentem) akkor még normálisabb volt és valamiért nagyon bejöttem neki akkor is csak én még nem szerettem volna ilyesmit. Tudjátok én amolyan jól nevelt fajta vagyok és akkor még nem nagyon kapcsoltam ilyen téren :D


2013. okt. 7. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
És ha netán tán, előbb vagy utóbb, vissza nyal a fagyi?
2013. okt. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mai világban már szinte minden 16 év körüli egészséges csajnak van szexuális múltja, ezért nem kell őket ri.bancnak tartani. Lehet hogy pont azért keresi szolidabb srác társaságát, mert úgy érzi, hogy a vagány srácok csak kihasználták.


És az is simán megtörténhet, hogy te is kicsit rákattansz azután a csajozásra, ha tapasztalod, hogy bejössz a csajoknak :)

2013. okt. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tapasztalom ezt már egy ideje :) De én nem ilyen vagyok.
2013. okt. 7. 12:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Azon nincs mit elviselned, hoyg ő milyen volt.

A múlt elmúlt, nem létezik.


Az az érdekes, hogy most milyen? hogyan viselkedik veled? Tetszik-e neked? És hogy akarod-e?

Férfi leszel végre, vagy csak nyavajogsz itt?

2013. okt. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia, na mi a helyzet? :)


(2-es, puszillak!

~Egy 16 éves lány, aki egészséges, de nincs szexuális múltja, és köszöni szépen, jól érzi magát.)

2016. nov. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!