Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem egyáltalán nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem egyáltalán nem csókol meg. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Én dohányzom,ő nem,de mindig fogat mosok meg minden.Mikor megismerkedtünk akkor is dohányoztam,akkor nem volt neki ez gond.Azt mondja undorodik a szagtól.Én nem tudok leszokni,pedig próbáltam.Azt nem értem akkor miért vett feleségül.Olyan mintha nem szeretne.Csak 1 éve vagyunk házasok.

2015. ápr. 15. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Olyan ninsc, hogy nem tudsz. Nem akarsz elegge. Pedig ha nem is a ferjedert, a sajat es kornyezeted egeszsegeeet megtehetned ezt a nemes lepest.
2015. ápr. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Te őt hibáztatod valamiért amiről valójában te tehetsz.Ő talán így akar ösztönözni a leszokásra.
2015. ápr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ezt könnyű annak mondani aki soha nem dohányzott
2015. ápr. 15. 18:00
 4/10 anonim ***** válasza:

Bocsi, én se bírom a szagát. Lehet, hogy már korábban is zavarta... Ha elhatározod, hogy sikerülni fog, akkor nem lesz rövid folyamat, de sikerülni is fog. Próbáld meg tudatosítani magadba, hogy ez milyen komoly dolog.

[link]

2015. ápr. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Fenéket, csak már elmúlt a varázs, unalmas az illető. Olyan nincs, hogy ha megismerkednek akkor semmi baja a dohányzással aztán meg hirtelen gond lesz.


Ha nem kamu a kérdés nagyon otthagynám a mandrót.

2015. ápr. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 To7ka ***** válasza:
Mindig leharapják a fejem itt ha nyitottan gondolkozok, de eddigi tapasztalataim alapján előfordulhat, hogy ez egy felerősített undor. Ha előtte elfogadta, valamiért elhamarkodta a házasságot (ezt sem tudom), de nem vagytok boldogok, nem boldog a döntésével, akkor minden kis apróságot (azért a dohányzás ha amúgy zavarja a szaga nem olyan apróság) felnagyíthat. Ha megakarod menteni a házasságotok szerintem abszolút nem ciki manapság egy párterápia, ott rájöhetnek ez tényleg ilyen egyszerűen EGY konkrét probléma, vagy több probléma egy kivetülése. Elsősorban, ha együtt nem tudjátok normálisan megbeszélni ezt. Remélem megoldódik!:)
2015. ápr. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi
2015. ápr. 15. 18:05
 8/10 anonim ***** válasza:
Én tiz évig intenziv dohányos votlam. most ott járok hogy egy hete kezdtem leszokni és egy szálat szívok el naponta... mikor elfogy a cigim le is tettem... ilyen egyszerü...
2015. ápr. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
remélem nekem is sikerül
2015. ápr. 15. 18:16
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem, hogy akkor miért vett el. Nálam alapból kizáró ok, ha az illető dohányzik, onnantól kezdve sajnos lehet bármilyen tökéletes azon kívül, így nem akarok semmit, mert rosszul vagyok a szagától is
2015. ápr. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!