Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb barátomba, de már jártunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
7 hónapig jártunk, és kereken 2 hónapja szakítottunk, mert túl sokat veszekedtünk, de még mindig ugyanúgy szeretem. Mondta nekem, hogy a családja mellett én vagyok neki a legfontosabb, mégha nem is mutatja ki. Azt mondta még, hogy féltékeny másokra, de csakis azért, mert attól fél, hogy majd valakivel annyira jól fogom majd érezni magam, mint anno vele. Vissza akarom szerezni!! Lehetséges egyáltalán? Ha igen hogyan? Vagy inkább tegyem magam rajta túl? Az viszont sajnos lehetetlen, úgy hogy barátok vagyunk, ráadásul osztálytársak, minden nap látom... Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget!!
2015. ápr. 15. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha féltékeny, akkor igen. Csak ezt ki kell mutatnod felé.
2015. ápr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pont az a gond szerintem, hogy túlságosan kimutatom, hogy mennyire hiányzik meg mennyire kell nekem. Mindig akkor hátrál tőlem, amikor egy kicsit érzelgőssé válnak a beszélgetések. Talán jobb lenne, ha kicsivel nehezebben elérhetőnek mutatnám magam,nem? csak azt hogy? köszi!!
2015. ápr. 15. 20:40
 3/3 anonim válasza:
Szerintem ha bevallod akkor megtudod a valaszt ,de ha nem akkor csak rossz lesz neked szova ugy mondva vesziteni valod nincs;)
2015. ápr. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!