Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Már fél éve szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már fél éve szerelmes vagyok a legjobb barátomba! (Fiú - lány barátság) Hogy mondjam el neki, hogy mit érzek?

Figyelt kérdés
Sziasztok...Már nagyon rég szerelmes vagyok a legjobb barátomba(Lány) és nem tudom hogy mit tegyek, már a kapcsolatunk is kezd meg romlani hetente 1x beszélünk ha lehet, régen még minden nap, kiadta a szívét nekem, és most meg tudom ki tetszik neki meg minden, és annyira rossz :(. Mit tegyek? Hogy mondjam el neki hogy mit érzek? Előre köszönöm a válaszokat! :)

#szerelem #legjobb barát #mit tegyek? Segítsetek! Fél éve szerelmes vagyok #fiú-lány barátságból szerelem
2015. márc. 5. 09:24
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

A száddal ember.

Mi a nehéz ebben?

2015. márc. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát kösz, nem azt írtam hogy: "Mivel mondjam el" Hanem azt hogy: "Hogy mondjam el" Bár köszi az értetetlen válaszodat!
2015. márc. 5. 09:36
 3/9 anonim ***** válasza:

Mondd el neki ugy hogy megbeszeltek egy talalkozot es ott megfogod a kezet melyen a szemeebe nezel es kozlod vele hogy masfel eve szerelmes vagy bele.


vagy az lesz hogy mosolyogva a nyakadba ugrik es azt mondja viszont szeret, vagy nem szeret es a baratsagotoknak kb vege de lehet baratok maradnatok csak nem lenne olyan mint regen.

2015. márc. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a tanacsod, csak nagyon felek hogy visszautasít, es hogy baratnoivel rajtam fognak rohogni :(
2015. márc. 5. 09:58
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon jó barátok lehettek, ha el tudod képzelni, hogy ki fog röhögni a barátnőivel. Én azt gondolom, hogy az soha nem szégyen, ha szeretünk valakit, és ha ezt be is merjük neki vallani, akkor az egy tiszteletreméltó dolog. Mint írod, a barátság kezd megromlani, tehát vesztenivalód jóformán nincs is. Ahogy azt előttem írta valaki: hívd el kettesbe, és beszélj neki az érzéseidről! Még ha nemet mond is, akkor is legalább megpróbáltad. Ha meg igent, akkor végképp megérte kockáztatni.
2015. márc. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Az előttem szólókkal értek egyet,szerintem is az lenne a legjobb,ha elmondanád neki és ha igaz barát,nem fog kinevetni! :) Ha igent mond,akkor már megérte,viszont ha nemet,akkor sem kell feltétlen lemonanod róla egyből,csak adj neki egy kis időt,hát ha átgondolja a dolgot és rájön,mit is érez valójában,amiről ő maga sem tudott.. :)
2015. márc. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Ha én lennék a lány helyében,akkor szörnyen tisztelnélek, azért, ha bevallanád az érzelmeid. Az egy nagyon bátor és szép dolog, szerintem.

Egyébként hány éves vagy és mióta ismered?

2015. máj. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nekem is van egy fiú barátom. Bár egyszer-egyszer "kinézetűk" a barátnőimmel, de az nem hasonlítható össze egy vallomással. Az sem biztos, hogy "hencegnék" a vallomásról. Inkább megtartanám magamnak, a körülöttünk lévők elég ha azt tudják, hogy szeretjük egymást/ illetve ha valaki olyan, aki iránt nem érzek semmit, akkor sem kürtölném világgá. Elég megtisztelő az,hogy valaki szeret. Egyébként hány évesek vagytok, és hány éve ismeritek egymást?

Sok sikert, szurkolok neked! Én is reménykedem, hogy egyszer észrevesz engem a szürke kis egeret.

2015. máj. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem mondd el neki én is azt tettem mondjuk engem visszautasított mint az eddigi összes lány (pedig nem vagyok csunya asszem csak az a baj hogy általában fél évvel idősseb lányok tetszenek )(persze osztály társak és ezért utasitanak vissza) egyébként ha nemet mondd akkor 1-2 napot sirsz aztán már te nem akarsz a barátja lenni szval hajrá szorítok neked) bocsi a helyesírásért
2017. aug. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!