Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 éves lány egy 27 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves lány egy 27 éves férfivel. Normális ez?

Figyelt kérdés
Lányom osszejott egy 27 éves pasival...rendes kapcsulatuk van,jár a pasi hozzánk nagyon bírjuk szeresssuk, a lányom is hozzájuk,de kérdezem en normalis dolog ez? véleményetek?
2015. ápr. 15. 22:18
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
mért ne lenne az :D
2015. ápr. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
ha szeretik egymást akkor igen!
2015. ápr. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Normális.
2015. ápr. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
igen. az
2015. ápr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
28%

Csak megakarja b*szni, még ha nem, akkor is !

Majd szakít vele és összetöri a szívét.

Egy 27 éves ezért jön csak össze egy 17-évessel mert még tapasztalatlan, és bármire rátudja venni, manipulálni. Még ha most nem is hiszel nekem, de egy nap rájössz hogy igazam volt. ;)

2015. ápr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
Persze, láttam már nagyobb korkülönbséget is amiért senki sem emelte fel a szavát, szerintem teljesen elfogadható ha szeretik egymást.
2015. ápr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
sok mindentől függ, de mivel alapesetben elég más dolgot akarhatnak az élettől, nem feltétlen.
2015. ápr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 piriiiii ***** válasza:

Ha körülnézünk a világban, és szemügyre vesszük az arányokat, akkor nem az. Alapvetően az emberek a saját korosztályukból választanak párt maguknak, mert már óriási szakadékok vannak a generációk között (mondjuk azért 10 év különbség nem mondható generáció különbségnek...). De kivételek mindig akadnak.

A normális inkább az, hogy összetalálkozik két ember, akik kortól függetlenül összeillenek és szimpatizálnak egymással, érzelmek alakulnak ki, és minden jól megy köztük. Ha ez a helyzet a lányod kapcsolatában, akkor normális. :)

2015. ápr. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
jol erzik egymast ahogy latom...sex is van
2015. ápr. 15. 22:24
 10/29 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen oké. biztos tudja szertni a fiú a lányodat. meg figyelj, 27évesen bizta jól nyal és dug. most nem mind1 h ezeket az éveket hogyan tölti el a gyereked. szerintem nagyon is oké az egész.
2015. ápr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!