Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 éves lány egy 27 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves lány egy 27 éves férfivel. Normális ez?

Figyelt kérdés
Lányom osszejott egy 27 éves pasival...rendes kapcsulatuk van,jár a pasi hozzánk nagyon bírjuk szeresssuk, a lányom is hozzájuk,de kérdezem en normalis dolog ez? véleményetek?
2015. ápr. 15. 22:18
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
4%

Most még röhögsz hogy mit akar ez a h*jegyerek, de majd amikor eljön Az a nap akkor visszaemlékezel majd erre, és bánni fogod hogy nem óvtad meg a lányod.

Én szóltam ;)

2015. ápr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
meg azért ha belsőleg meg érdeklődés, lelki működésben akar valaki saját magához illő társat találni ak nehogy már a kort is ki centizze... hát hogy találja meg az ember úgy az igazit? 40év alatt vagy soha. vagy nem tom.
2015. ápr. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Csak ennyit mondok: Megnyugtató, hogy ha 7 év múlva még esetleg nem lenne családom, esélyem lesz egy 17 éves lánynál...
2015. ápr. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
48%
te kacsintgatós kics köscög hüyle gyerek kussoljál már. ne pfázz bele amihez ilyen mélyen vagy sötét. huzzá aludni
2015. ápr. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
17 éves gyerek, akárhogy nézed, a 27 meg felnőtt. a nagy korkülönbség akkor működik, ha már mindkettő felnőtt, de itt arról szó sincs. de ha gazdag, tartsátok meg.. :D
2015. ápr. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
27%

Tudatlan bolondok. Az élet nem így működik ;) ;) ;)

Aki meg felhúzott 0-ról 32%-ra annak meg küldök egy szép nagy kexet :)

2015. ápr. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Nekem nem igazán tűnik normálisnak. Ha a lányod még tanulni szeretne - és tanuljon! -, akkor még nagyon más életszakaszban járnak a sráccal.

Arra, hogy jól érezzék magukat, tapasztalatot szerezzen (minden téren, hogy viselkedjen nőként, hogy viselkedjen egy kapcsolatban stb), jót is, rosszat is, szerintem jó.

A többit majd az élet eldönti. Én nem számítanék túl komolyra a jövőben közöttük. De ha most boldogok és nem lesz visszafordíthatatlan negatív következménye...

2015. ápr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
0%
Én is ugyanezt írtam mint az utolsó (lehet picit durvább szavakkal) de erre engem lepontoznak !
2015. ápr. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Itt az anyós is el lesz kapva
2015. ápr. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Persze, normális.
2015. ápr. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!