Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak ti mit választan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak ti mit választanátok?

Figyelt kérdés

A párommal öt éve vagyunk együtt. Mindene a motorozás, és még nem telt el úgy év, hogy ne sérült volna le. Alig gyógyult ki az egyik balesetből szinte már jött is a másik. Eddig még nem volt komolyabb, kéz-láb törésnél, de nem bírom tovább hogy fojton aggódnom kell érte. Ő azt tervezi hogy feleségül vesz, lesznek gyerekeink. stb stb. de abba nem gondol bele hogy majd mi lesz ha az egyik ilyen balesetbe meghal, akkor mégis mi lesz a családjával. Szóval válaszút elé állítottam. Vagy én és a családalapítás vagy a motorozás. De a kettő nem fér meg együtt. Lehet túl szigorú vagyok, de szerintem a fiatal kori veszélyes hobbikat ki kell nőni ha valaki házzaságot családot akar. Szerintetek igazam van?

26/N


2015. ápr. 16. 14:38
1 2
 1/13 opened paradise ***** válasza:
100%
Én megtanulnék rendesen motorozni. Ennyi balesetnél már valószínűleg nem mindig a másik volt a hibás.
2015. ápr. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Evergrey ***** válasza:
53%
Az, hogy elmondod neki az aggodalmadat, és megkéred, hogy gondolkodjon el rajta, az rendben lenne. Az, hogy kvázi ultimátumot adsz neki, az már kevésbé.
2015. ápr. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy nőként leírom a véleményemet.


Szerintem csak részben volt igazad. Ezzel a döntéssel tulajdonképpen meg akarod őt változtatni, elakarod nyomni őt, azzal, hogy ráerőlteted az akaratodat.

Ha szeret motorozni, hagyj motorozzon. Akkor viszont, az egészet úgy kellett volna tálalnod neki, hogy pl. figyelj, tudom, hogy szeretsz motorozni, de legyél óvatosabb, ha az életedet össze akarod velem kötni. Mivel a házassághoz két személy kel. Te és én..stb.

Ez szerintem szebben hangzik, mint amit te itt leírtál.


Azzal, hogy válaszút elé kényszerítetted, a legrosszabb döntést hoztad meg!


A pasid tanuljon meg óvatosan motorozni, tanulja meg, hogy hol a sebességhatár.

Te pedig tanult meg, hogy soha többé ne kényszerítsd olyanra a pasidat, amiben biztos vagy, hogy ő azt nem szeretné!

2015. ápr. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A gyerekekre tekintettel, igen!
2015. ápr. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem akarhatod megváltoztatni, ez nem így működik. Nem foszthatod meg egy olyan hobbitól, ami örömet szerez neki. Vagy elfogadod és próbálod rávenni, hogy ésszel csinálja, vagy otthagyod.
2015. ápr. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem el fog hagyni.
2015. ápr. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Amúgy teljesen igazatok van, de már évek óta könyörgök neki hogy legyen óvatosabb, és ha már lesznek gyerekek nem csak miattam kell vigyáznia magára. És ha képtelen óvatos lenni, akkor vagy hagyja ott a motorozást, vagy felejtse el hogy én valaha gyerekeket szülök neki.
2015. ápr. 16. 14:47
 8/13 anonim ***** válasza:
tegnap halt meg 1 motoros nálunk 4 kis gyereket hagyott hátra! igazad van édesapám is ilyen volt de édesanyám kedvéért lerakta a motort ez nem pálya hogy mindig megsérűl szerintem nem való neki motor
2015. ápr. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát bizonyos hobbikat az ember kinő idővel, de mindenki maga tudja, hogy valami mennyire a szenvedélye,na.


Szóval ultimátum helyett inkább ismerjétek meg egymást jobban, és beszéljétek meg, hogy tudjátok-e közösen folytatni, kompromisszumkötéssel...

Ha ő semmi esetre sem fogja vissza a motorozást, te meg biztos vagy benne, hogy mindig remegnél az idegtől, hogy most mi lehet vele... akkor így kár folytatni. Te kereshetsz nyugisabb pasit, ő meg biztos talál majd olyan nőt, aki oda van a motoros fiúkért...

2015. ápr. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben jol latod a helyzet fontosságát, kedves kerdezo. Szoval ha nem hadja abba a motorozást akkor felesleges velefojtatnod a kapcst., mert nem kepes elorebgondolkozmi. XD rem. Kinevettetek bocs ma ilyen napom vn
2015. ápr. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!