Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak ti mit választan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak ti mit választanátok?

Figyelt kérdés

A párommal öt éve vagyunk együtt. Mindene a motorozás, és még nem telt el úgy év, hogy ne sérült volna le. Alig gyógyult ki az egyik balesetből szinte már jött is a másik. Eddig még nem volt komolyabb, kéz-láb törésnél, de nem bírom tovább hogy fojton aggódnom kell érte. Ő azt tervezi hogy feleségül vesz, lesznek gyerekeink. stb stb. de abba nem gondol bele hogy majd mi lesz ha az egyik ilyen balesetbe meghal, akkor mégis mi lesz a családjával. Szóval válaszút elé állítottam. Vagy én és a családalapítás vagy a motorozás. De a kettő nem fér meg együtt. Lehet túl szigorú vagyok, de szerintem a fiatal kori veszélyes hobbikat ki kell nőni ha valaki házzaságot családot akar. Szerintetek igazam van?

26/N


2015. ápr. 16. 14:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

abban nincs igazad, hogy "a hobbikat ki kell nőni", mert hobbi/játék mindig kell mindenkinek

inkább irasd be egy motorosiskolába, mert ez így nem emberi...

Nem azzal van a gond, hogy szeret motorozni, hanem azzal, hogy nem tud!:D

2015. ápr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha már akkor is motorozott amikor összejöttél vele, akkor nem jogos a hisztid. Tudtad mit vállalsz vele, miért most panaszkodsz?


Vagy akkor még jó volt, mert marha menő egy motoros sráccal villogni?


Én alapvetően úgy gondolom, hogy akiben van egy csöpp felelősségérzet, az hagyja ezeket a veszélyes dolgokat, ha családra vágyik. Vagy ne akarjon házastársat, gyereket, akiket aztán idejekorán özvegyen, árván otthagy.


De neked lehetett volna annyi eszed, hogy nem mész vele komoly kapcsolatba. Most már nincs jogod követelőzni, hogy hagyja abba, mert elfogadtad amikor összejöttetek.

2015. ápr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kicsit szigorú de megértelek teljes mértékben! :) Az ilyennel nem szabad viccelni. Azt szokták mondani a motorosokra,hogy ők a donorok. Nap mint nap motorosok halnak meg és a gyakorabbi eset,hogy a saját hibájukból. Megkérdezhetem milyen motorról van szó? Gondolom nem robogó. :D Meg azt is gondolom,hogy rendes forgalomba közlekedik vele. Kicsit áttérhetnél,hogy mondjuk így túrázni-cross motorral mehet az erdőbe vagy hasonló. Az még mindig veszélytelenebb mint a rendes forgalomba. Vagy ültesd inkább autóba! :)
2015. ápr. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!