Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mi a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek az olyan srácokról, akiket nem lehet kontrollálni, vagy inkább hatni rájuk?

Figyelt kérdés
Nagyon zavaró? Mármint, hogy igazából megy a maga feje után, és gyakran nem tudtok hatni rájuk? És az is előfordul, hogy semmibe vesz titeket? (Persze utána figyel rátok - egy darabig)
2015. ápr. 16. 14:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

#9-re : na akkor maradjunk annyiban, hogy aki általánosságban beszél, az magáról beszél.

Lehet rám hatni észérvekkel, egészen addig amíg nem akarnak valamibe belekényszeríteni, amit nem akarnék. Akkor aztán mondhat akárki akármilyen érvet, nem érdekel.

2015. ápr. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Akarjon téged győzködni a halál, én megvagyok a barátommal, aki olyan, amit szeretek, te meg legyél egyedül :)
2015. ápr. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egyedül köszönöm, csak utazom az ilyen ugrifülesekre mint te.
2015. ápr. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Na, jó kis diskurzust szítottam, úgy látom.
2015. ápr. 16. 15:20
 15/21 anonim ***** válasza:
Csak egy észre vétel, Miss 74% . Az első hsz-ben még "keresel", de itt már barátod van ;) .
2015. ápr. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Köss bele nyugodtan a megfogalmazásba, ha már másba nem tudsz :)
2015. ápr. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Egyébként a kérdező a lányok véleményét kérdezte. Mondjuk ha te annak tartod magad...
2015. ápr. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Tudod mit? Ne haragudj. Személy szerint veled semmibajom, de nem néztem volna jó szájízzel ha ezalatt a kérdés alatt, azt általánosítjátok, hogy egy ilyen pasi csak egy önfejű kompromisszumképtelen fa-sz fej lehet.

Egy önálló, önérzetes, karakteres, egészséges pasi pont ilyen.

2015. ápr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
11-Es önmagadnak mondasz ellent. Ha halgatsz az észérvekre akkor nem igaz, hogy nem lehet hatni rád.
2015. ápr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Te elolvastad a 11-es hszt? "egészen addig amíg nem akarnak valamibe belekényszeríteni"
2015. ápr. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!