Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm kontrollálni akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm kontrollálni akar engem?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel összevesztünk amúlt hét folyamán azon, hogy ő nem érzi magát elég fontosnak a kapcsolatban 5 hónap után és hogy én mennyire csak a magam érdekeit nézem. Elismerem, vannak hibáim, de mindig vettem neki valami apróságot és elvittem helyekre, ahol még sosem járt. Mindennap mondtam neki, hogy szeretlek és simogattam is őt. Ő viszont azt mondja, hogy nem érzi jól magát velem a kapcsolatban, mert tegnap este nemet mondtam egy kérésére, mert az túlságosan parancsolgató volt. Mostanában mindig előjön az a probléma, hogy ő mindig csak ad, én pedig mindig csak a magam igényeit nézem, pedig ez nem igaz, mindennap meghallgatom őt és segítek neki, amiben tudok. Szerintetek mi a gond?

2014. aug. 25. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Az hogy nő, dobd ki ... Ha tényleg oda figyelsz rá és ez nem elég neki, akkor válj meg tőle, később csak rosszabb lesz :)
2014. aug. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Más van a dologban, csak így akarja kiprodukálni, hogy te dobd ki. Hidd el, öreg róka vagyok.
2014. aug. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok nőként de csak ha érzem hogy nem figyel rám a párom.

mindennap meghallgatom őt és segítek neki, amiben tudok"

Akkor nem értem mi a baja.

Lehet nem jól mutatod ki a szereteted iránta.Milyen kérésére mondtál neki nemet? Lehet ez rosszul esett neki.Érdekelne. :)

2014. aug. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úgy érted, hogy más pasi van a dologban?
2014. aug. 25. 12:29
 5/6 anonim ***** válasza:
nem, úgy érti más nő....
2014. aug. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mivel nem ismerem a konkrét szituációt, nem tudok érdemi választ adni...


De ha egyébként normális lányról van szó, akkor biztos oka van annak, hogy nem érzi magát elég fontosnak a te életedben...


Egyébként az, hogy veszel neki dolgokat, nem egyenlő a törődéssel.

2014. aug. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!