Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim egyre jobban kezd "vadállat" lenni. Mit tegyek? :' (

Figyelt kérdés

16/L és 20/F


1 éve és 6 hónapja vagyunk együtt. Az utóbbi 1-2 hónapban fokozatosan kezd bunkó, erőszakos lenni (szexuálisan, érzelmileg és amikor beszélgetünk valami mondig baja és hisztizik).


Mit csináljak?



2015. ápr. 16. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:
7%
Arra gondoltál már, hogy 2 év mulva érettségi? Mi lenne ha nem a "pasiddal" foglalkoznál hanem mondjuk azzal hogy ne én tartsalak már el pár tucat politikussal együtt ez már nem menne nekem se :(
2015. ápr. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott, ilyen egyszerű
2015. ápr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Menekülj. Amilyen gyorsan csak tudsz. Minden vicces félretéve. Ne, n akard megbeszélni. Nem,nem érdekel, hogy szereted és "ő is "szeret" téged".

Menj. A. Közeléből.

2015. ápr. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért lett bunkó mert kihűltek az érzései,de ami rosszabb már tisztelni sem tisztel.Én elbeszélgetnék vele a helyedben,hogy miért viselkedik így?Mi a baja?Ha nem történik változás akkor pedig ne szenvedj egy rossz kapcsolatban.Ahhoz még nagyon fiatal vagy.
2015. ápr. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
"Hiába írjuk, hogy hagyd ott, úgyse fogod, amíg nem találsz nála jobb képű pasit." ezt mintha csak én írtam volna, nagyon egyetértek. Neked meg csak annyit kis lány,hogy így jártál, neked kellett a vagány menő srác, most akkor ne hisztizz itt nekünk, mert biztos vagyok benne, hogy akart tőled valamit egy normálisabb csendesebb fiú is, csak hát ő nem kellett neked.
2015. ápr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%

#6 Nyilván. mármint, tök evidens. Hiszen, lol, mindenki ismeri a kérdezőt. Tök tudjuk, kicsoda. Annyira igazad van! Most megaszontad. Hú, de tutin beoltottad. Hű, n elpirultam!


Te idióta.

2015. ápr. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
9%
Jól van 10-es okoska, jól van :) Az a gond, hogy amit írok,azt tapasztalatból írom, úgyhogy elbújhatsz te is a monitorod mögé.
2015. ápr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Lehetne, hogy nem itt intézitek a kis magán ügyeiteket? -.-"
2015. ápr. 17. 15:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Adj neki egy pofont.
2015. ápr. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A 6-8-ig nem sok értelmük van a hozzászólásoknak. Jelenteni nem lehet, e-mailt írni emiatt nem fogok.

Nem tudom azt sem, a 16/L kérdése miért van a felnőtt párkapcsolatok kategóriában.

Most már jelen hozzászólásom is értelmét veszti.

2017. ápr. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!