Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 evesen nagyon gaz ez?

Figyelt kérdés

sziasztok

17,5 eves fiu vagyok magamat egy hatarozott es nagyon komoly embernek tartom.

koranero voltam mindig is es mindig szerettem az idosebb emberek tarsasagaban lenni.

DE MEG SOHA NEMLT CSAJOM!

a tobbiek nem ertik mert egy karakans figura vagyok (s tobben mondzak h helyes is amit ketlek)

de valahogy nem erzem h itt az ideje egy parkapcsolatnak. de mar nagyon zavar h mindig ezzel csesztetnek.

ha latok egy jo csajt es szemez velem akkor lepnek de ugy vagyok h raerek erre meg..legalabbis ilyen erzes van bennem.

nagyon nagyon gaz???

elore is koszi!



2015. ápr. 17. 07:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kur-va érett lehetsz, ha még írni sem tudsz :D
2015. ápr. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

az a gáz, hogy koránérőnek tartod magad és nem vagy tisztában a fogalommal :)


és ha nem érzed szükségét egy kapcsolatnak akkor felesleges belevágnod...

2015. ápr. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Leegyszerűsítve a dolgot szerintem nincsen semmi baj azzal, hogy 17 évesen még nem állsz készen egy kapcsolatra.
2015. ápr. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Haverom meg 19 es nem volt csaja.

nekem meg 9 evesen volt az elso.

es mar vagy a 10. nel jarok

tobb lettem tole?

nem,

inkabb lenne 1 de az az igazi lenne.


szoval semmi baj nincs azzal ha nem talaltal meg lanyt :)


18/f

2015. ápr. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy koránérő vagy, de a tökeidet még nem találtad meg.
2015. ápr. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig azt mondták, mikor mész már férjhez. Mondtam nekik, majd ha megtalálom az igazit.Mondd ezt te is. Egyébként az összes vesszőt kihagytad a szövegből.
2015. ápr. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt a csajt, amelyik veled szemez, hagy békén. Az mással is szemezni fog, ha talál egy másik pasast, aki tetszik neki. Olyan nőt keress, aki szelíd, szerény, szolid, és te hódítod meg!!
2015. ápr. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!