Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatal lány vagyok, de nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lány vagyok, de nincs büszkeségem, szalladok a fiuk utan még az utan is aki, kihasznál, bánt, testileg, lelkileg bánt, mit kellene szeretethez jussak?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet szerezni,ez is az önbizalom hiánybol ered?Mivel én régebben meg fogadtam h hivö lesszek,annak ellenére csinálok olyan dolgokat amitöl félek h meg büntet az Isten,csak kapjak a fiutol egy kis szeretett ,dicséretett,es közbe felek h bünt követek el,mar volt rá pl h nemi herpeszem lett ez miat. Még nem volt olyan valaki aki igazN szeretett voln,mit tegyek h ez változon,és egy boldog fiatal lány legyek aki élvezi az életet.
2015. ápr. 17. 07:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. ápr. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
ne szaladj mindenki után olyat keress akit szeret...
2015. ápr. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
milyen dolgokat?
2015. ápr. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

én is hasonló voltam, mikor fiatalabb voltam (herpesz nélkül mondjuk)

futottam a fiúk után, mindent megtettem, hogy figyeljenek rám, és vágytam a szeretetre. nálam ez önbizalomhiányból fakadt. amióta vagy egy kis egészséges önbizalmam, és szebbnek látom magam, rájöttem, hogy nem kell a fiúk után futni, lett egy kis tartásom, és több pozitív visszajelzést is kapok.

önbizalomnövelés nálam így vált be: esetleg változtass a külsődön. állj minden nap a tükör elé, nézd magad, és találj valamit, ami szép rajtad, tetszik neked, és arra koncentrálj. mondogasd magadnak, hogy jól nézel ki, csinos vagy. sok ilyen dolog agyban dől el, nálam bevált.

de megbűntetni senki sem fog azért, ahogy most élsz. :) ha kicsit közömbösebb vagy a srácokkal, és nem futsz utánuk, még az érdeklődésüket is felkeltheted, nálam ez is bevált :)

20L

2015. ápr. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerinted milyen dolgokat, ha nemi herpesze is volt?
2015. ápr. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Helyre kellene állítani az emberi méltóságodat. Valahol- talán a nevelés során - elveszett. Első lépésben: tudd, hogy egyszeri, megismételhetetlen ember vagy. Nincs több ilyen. Képeld el: nincs két teljesen egyforma hópehely sem. Mind hatszögletű kristály, de azon belül mind egy kicsit más.
2015. ápr. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A "nemi"n átsiklottam... bár nem mindegy teljesen, h vízszintes , v függőleges ajkakon...
2015. ápr. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A nemi herpeszt nem az ajkaira legfeljebb a kisajkaira értheti. Ráadásul tovább adhato!
2015. ápr. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Szeretem a fiut akit megismertem
2015. ápr. 17. 09:17
 10/16 A kérdező kommentje:
Privit nem kérek föleg olyanokat nem szeretem a fiut aki egy eve ismertem meg
2015. ápr. 17. 10:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!