Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mi tévő legyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi tévő legyek, ha van egy lány aki iszonyú aranyos, lelkileg, belsőre 10ből 11es tényleg de külsőre egyszerűen nem vonzz?

Figyelt kérdés
Fantasztikusan kedves, aranyos, olyan pozitív kisugárzása van hogy az hihetetlen, egy élmény vele minden perc és nagyon feltöltődöm én is mikor vele vagyok, beszélgetünk, de külsőre egyszerűen nem jön be, tehát szexuális vágyat nem tudok ezért érezni iránta, viszont szeretetet annál inkább, lehet ebből párkapcsolat? 24f

2014. jan. 27. 23:38
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
friend-zone!
2014. jan. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 Noydra ***** válasza:

Lehet, szar szexuális élettel.

Megér neked egy próbát? Mert benne van az is, hogy szakítasz a külső vonzalom hiánya miatt, és már barátok se lesztek...

Te döntessz...

2014. jan. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz beleszeretni akkor nem érdemes erőltetni. Én amikor beleszerettem egy olyan férfiba aki amúgy nem vonzott külsőre, akkor utána valahogy vonzó lett. De én addig nem jártam vele, amíg nem voltam biztos, benne, hogy testileg lelkileg akarom.
2014. jan. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
én úgy érzem beleszerettem ebbe a lányba, a lelkébe, a belső személyiségébe beleszerettem fülig
2014. jan. 27. 23:44
 5/34 anonim ***** válasza:
Ha ennyire értékesnek találod, vonz és beleszerettél a lelkébe, abba, ami nem fog megváltozni, megöregedni, akkor próbáld meg vele! A szépség mulandó, s bár azért valamennyire fontos a külső, de kétlem, hogy egy ilyen lány ne lenne vonzó. Még nem érintetted úgy, nem tudhatod, mit váltana ki belőled és fordítva. Lehet, a szex is nagyszerű lesz! ;)
2014. jan. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Ha nem próbáljátok meg, sohasem tudjátok meg :) Lehet, hogy Ő a nagy Ő :)
2014. jan. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
a külsején nem tud változtatni annyira hogy bejöjjön?
2014. jan. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
nem tudom, nem mondom h csúnya lány, de nem is szépségkirálynő, nem olyan igazi vonzó szépség, de nem is taszító a külseje sem, olyan középút nem tudom megfogalmazni pontosan...
2014. jan. 27. 23:53
 9/34 anonim ***** válasza:
hát akkor szerintem belőle ki lehet hozni jobbat
2014. jan. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

"Beleszerettem a lelkébe!" :DDD


Hát b+ ez kész...:-)

2014. jan. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!