Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta?! Nem is szeretett igaz?!

Figyelt kérdés

Volt egy srác, aki fél éve hajtott utánam, én persze rendre elutasítottam, mert kíváncsi voltam, milyen messzire megy el értem, meg annyira nem is bíztam benne.

A legutolsó elutasítása után láttam, hogy nagyon kiborult, és megfogadtam magamban, hogy ha legközelebb próbálkozni fog, nyitottabb leszek.

Aztán egy hétig nem láttam. Próbáltam képeket felrakni fb-re, olyasmi hangulattal, hogy "a szívem a tied" és hasonló.

Nem igazán reagált a fiú.

Aztán láttam hétfőn... EGY MÁSIK LÁNNYAL!!!!

Miért csinálta?! Szórakozott velem, igaz?!


2015. ápr. 17. 08:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Hanem inkább látta, hogy nem kellesz neki, akkor minek fusson utánad? Nem értem minek kell így "tesztelni", vagy inkább szívatni a srácokat, hogy úgy csináltok mintha nektek senki nem kellene, különösen az adott egyén, aztán utána meg ti vagytok megsértődve ha mással látjátok...
2015. ápr. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem! Nem szórakozott veled! :(

Nem tudtad hol a határ.

Megértelek! De eggyel többször mondtál nemet, mint kellett volna! :(

Vizsgáztatni tudtad volna kapcsi keretében is!

2015. ápr. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

"Miért csinálta?! Szórakozott velem, igaz?!"


Nem, te szórakoztál vele, és ezt szerintem te is tudod.


Fél évig elutasítottad a közeledését - úgy őszintén, mit vártál? Hogy élete végéig utánad epekedik, vagy beáll valami szerzetesrendbe? :-)

2015. ápr. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nevetséges vagy... fél év... szeretett téged nagyon. Összetörted a szívét és odébb állt. Gratulálok a női logika eme csodálatos megnyilvánulásához.

Remélem macskás hölgyként végzed!

2015. ápr. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem kedves kérdező, hogy miért kell ilyen dolgokat csinálni egy másik emberrel. Komolyan azt hitted, hogy a folytonos elutasításodat nem unja meg? Legközelebb próbáld ezt a tesztelős marhaságot elfelejteni!
2015. ápr. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Ezt el---tad. De nagyon. Én sem értem mi a jó ebben a "futtatásban".

Kíváncsi voltál milyen mennyire megy el. Most már tudod, hogy jó messzire tőled. Gratulálok. Lövésed sincsen hogyan kell bánni egy másik emberrel főleg ha fontos neked.


Ha akarod őt most neked kell kaparni de nagyon.

És SOHA TÖBBÉ ne teszteld! (vagy ha ilyen vagy inkább hagyd őt békén, legyen boldog egy normális lánnyal)

2015. ápr. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezt megérdemelted. Még ha egy két hétig húzod kicsit akkor oké. De fél év?? Ne röhögtess már légyszíves. Kettőtök közül, itt te vesztettél. Kívánom a srácnak, hogy legyen boldog a másik lánnyal. Ő legalább egy hét alatt adott bizalmat neki, hogy bizonyítson, és hogy megismerjék egymást.
2015. ápr. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tanulópénz volt! Azt még ugyan nem tudni mekkora is volt ez az összeg, de lehet egész életedben kénytelen leszel törleszteni, és örökké bánni fogod ezt a leckét!
2015. ápr. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

"én persze rendre elutasítottam, mert kíváncsi voltam, milyen messzire megy el értem"


Ezt a célodat végül is elérted, megtudtad, "hogy meddig megy el érted". (A többség szerintem egyébként már korábban feladta volna.)


Az élet velejárója, hogy néha mi vagyunk viszonzatlanul szerelmesek, néha hozzánk vonzódik olyan, akivel nem kölcsönös az érzés. Erről senki nem tehet, az viszont már egy döntés kérdése, és felelősség is, hogy ilyenkor az ember ne éljen vissza a helyzettel, ne keltsen hiú reményeket, ne játsszon a másik érzéseivel (csúnyán kifejezve a dolgot ne játsszon a másikkal, mint macska az egérrel), hanem a lehető legtöbb érzelmi intelligenciával kezelje ezt a helyzetet, hiszen a csalódást és az elutasítást így sem könnyű feldolgozni.


Ha jól értem, téged most az bánt (vagy az önérzetedet, esetleg a hiúságodat bántja), hogy ez a srác fél év kitartó, de hiábavaló közeledés és folyamatos elutasítás után tudomásul vette, hogy nem kölcsönös a vonzalma és az irántad való érdeklődése.


Ha téged ezt most rosszul érint, próbáltál valaha is belegondolni, hogy ő vajon mit érzett hat hónapon keresztül?

2015. ápr. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van #8-nak, nagyon jól látja.

Életed végéig bánni fogod. Egy srác aki fél évíg is elviselte a szórakozásodat olyan "áru" akiért más lányok ölnének, és nem csak itt a gyakorin. Mondhatni a elzavartad a legjobb minőséget aki ráadásul téged akart. Közel sem biztos, hogy lesz még egy ilyen az életedben.


Nagyon kaparnod kell, nagyon nagyon. És készülj fel egy őszinte könnyes bocsánatkérésre, mert van miért.

(amúgy ha gyökeresen megváltozol felé van esélyed. Az ilyen kitartó pozitiv érzelem az irányodba nyomtalanul nem tűnik el) DE. Reménykedj, hogy nem "eltört benne valami" mert akkor csak megzavarod, belenyúlsz a jelenlegi próbálkozásába mással (szétversz egy bimbódzó kapcsolatot).


Oltári bölcsesség, jóindulat, bűnbánat, bocsánatkérés, és nagyon normális viselkedés az mit elvárható most tőled, ha akarod őt. (csak akkor csináld ha tényleg.)

2015. ápr. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!