Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » úgy érzem a barátom megszokta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

úgy érzem a barátom megszokta h vagyok neki és ezt természetesnek veszi, mit tegyek?

Figyelt kérdés
, már mádodszorra csinált úgy mintha mindegy lenne neki h találkozunk vagy sem, kimutatja h szeret, meg nagyon aranyos, de ez nagyon zavar és nem akarom elveszíteni, de egy kicsit elbizonytalanodtam vele kapcsban, ne talizzak vele 1darabig? Mit tegyek? Ma mikor mondtam neki h nem megyek hozzá holnap, akkor meglepődött és kérdezte h miért meg mondta h mennyek!
2010. febr. 20. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha azt mondta, hogy menjél meg stb... és úgy érzed, hogy szeret, akkor felesleges aggódni, de egy beszélgetést midenképp megér. Nagyon fontos egy kapcsolatban az, hogy ha az egyik fél elbizonytalanodna vagy egyéb ilyen dolog, akkor azt mondja el a párjának, mert ha sokáig nem teszi meg akkor lehet, hogy emiatt "elmérgeződik" a kapcsolat, mert kétes érzéseid vannak. Mond el neki és minden oké lesz szerintem:)
2010. febr. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Gondolom, régebb óta vagytok már együtt és olyankor ez normális, hogy megszokja a helyzetet, nekem is ez volt. De ettől még nem szeret kevésbé! Próbáld feldobni a kapcsolatotokat, csináljatok új dolgokat, vagy randizzatok úgy, mint az elején. Tartsd ébren az érdeklődését, hogy ne laposodjon el a kapcsolat, és nem lesz gond.
2010. febr. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na mi lett?:) Nálunk most ugyan ez van, csak nekünk idő kellett, hogy rájöjjünk. Neki is és nekem is.
2012. nov. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!