Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan ember akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan ember akinek szakitania kellett a szerelmevel mert nem volt mukodokepes a kapcsolata?

Figyelt kérdés
Irhatna privatot. :(
2015. ápr. 17. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem nemrég pont ilyen miatt ment szét a kapcsolatom , mi érdekelne , fiú vagy lány vagy és hány éves?
2015. ápr. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én kirúgattam magam mert egy nem lehetett vele kommunikálni úgy meg nincs sok értelme.
2015. ápr. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Általában, azért szakítanak az emberek, mert nem működik valami.
2015. ápr. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
15/L
2015. ápr. 17. 22:26
 5/10 anonim ***** válasza:

Háh az semmi, mi össze se jöttünk, pedig szerettük/szeretjük egymást!

😂😂😢

2015. ápr. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Háh az semmi, mi össze se jöttünk, pedig szerettük/szeretjük egymást!

😂😂😢

17/L

2015. ápr. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hopsz ez kettő lett.
2015. ápr. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Irhatsz!
2015. ápr. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 To7ka ***** válasza:

Előfordul néha.:) Engedj meg magadnak pár nap szomorkodást, utána gondold át, hogy Te hoztad meg a döntést (a kérdésedből gondolom így volt). Valamiért így döntöttél, jó döntés volt, és most előtted az élet. Fiatal vagy, valami miatt eddig rossz irányba haladtál, vagy igazán nem is haladtál semerre. Feláldoztál dolgokat a kapcsolatodért, kitöltötte az idődet, nem akartál jobb lenni, hisz ott volt melletted.

És most?:) Most van egy küzdelmed, egy szomorúságod, egy mélypontod. Egy olyan helyzetben vagy, ahol hatalmasat alkothatsz korlátok és láncok nélkül. Te meg dobtad le őket, Te legyél az aki él a szabadsággal, aki tud hatalmasat alkotni a bánatból felállva, aki depresszió helyett maradandót tesz le az asztalra, és nagyon büszke lehet pár hónap múlva magára. Mindened megvan, hogy elkezd!:) Jelentsen ez testi vagy szellemi fejlődést, tanulmányi vagy munkahelyi sikereket, új hobbit, új sportokat, új kalandokat élményeket, új barátokat új színes pillanatokat, megteheted!:)

Drukkolok!

2015. ápr. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak majdnem szakítottam vele, de rájöttem hogy helyre is lehet hozni a dolgokat, csak meg kell beszélni, tenni kell érte. Van amikor igen nehéz vagy hosszú idő helyre hozni, de nem nagyon van lehetetlen... szóval ha szeretsz valakit és ő is téged akkor nem a szakítás a megoldás.
2015. ápr. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!