Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet felélénkíteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet felélénkíteni egy kapcsolatot? Mit tegyen egy nő, hogy érdekesebb legyen, ismét felkeltse a férje érdeklődését?

Figyelt kérdés

10 év házasság után teljesen elhidegültünk egymástól. Nekem nagy szükségem lenne arra, hogy a férjem megöleljen, puszit adjon napközben. Hiányoznak a becéző szavai. Már nem tart elég érdekesnek.

Válni nem akarunk.



#elhidegülés #érdekesebb nő
2015. ápr. 18. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ember sokat beszel arrol amit szeret, amire vagyik es hianyzik neki. Csak fulelni kene, ha esetleg elveszett a fonal utkozben.
2015. ápr. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ezt csak egymással lehet megbeszélni :/ de a házasság komoly dolog. Es szerintem értelmetlen is... Szoval 10 év utan:/ nemsok esély van :(( de probaljatok megbeszélni egyutt
2015. ápr. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy erdekes es sugarzo legy, eloszor Magadon kell valtoztatni! Kezdj el sportolnI, ha eddig nem tetted! Kezd venni csinos, divatos , Neked elonyos cuccokat! Csinaltass egy uj frizurat! A jo fodrasz rogton megmondja, mi all jol! En nem vagyok fodrasz, de ebben en is segithetek! ( barati alapon, ingyen),apold a kormod! Nem hosszu mukoromre gondoltam illetve mukorom se kell! Nekem rovid sajat kormom van, minden napkifestem. Kell Neked valami uj hobbi, ami boldogga tesz vagy a baratSagokat apold jobban! Toltodj! A szepseg belulrol jon! Ha kell, valts munkat! Ha boldog es elegedett vagy, az kisugarzik. Es ujra vonzani fogod! Amugy meg tegyel neki ketertemu megjegyzeseket! Azt is meg lehet tanulni! En is megtanultam! Irj nyugodtan privit, szivesen segitek! ( nem vagyok eletmod tanacsado, Egyszeruen tapasztalatbol irok.) 30/n
2015. ápr. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!