Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogy keltsem fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy keltsem fel az érdeklődését? L

Figyelt kérdés
Nagyon bekeszerettem egy fiú barátomba, tud is róla:) szerintetek mit tehetnék, hogy valahogy kölcsönössé tegyem a dolgot? Mivel tudnám elérni hogy belém szeressen? Légyszi segítsetek:) 16/l ő 17/f és légyszi értelmes válaszokat, ilyet nem szeretnék hogy "sz*pd le és kész"..
2015. ápr. 10. 19:39
 1/6 anonim válasza:
Próbálj vele olyan témákról beszélgetni ami őt nagyon érdekli és szeret vele foglalkozni. Legyél vele sokat és nevess a poénjain :) Talán ez segítene :)
2015. ápr. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pedig azzal fel keltenéd az érdeklődését biztos! :D
2015. ápr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Csak szeresd... Elöbb utóbb észrevesz. Ez elég hülyeség de jobb nem jut eszembe.
2015. ápr. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szeretem.. nagyon is:) de mintha őt nem érdekelné, hogy én többet érzek iránta.. persze nagyon óvatos meg kedves velem, nem akar megbántani semmivel, semmilyen értelemben... de nem hinném hogy tetszek neki, ésezen változtatni szeretnék:)
2015. ápr. 10. 19:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez nem úgy működik, hogy te változtathatsz az érzelmein.

Ez vagy kialakul, vagy sem, de ehhez két ember kell, ha Ő nem érez így, akkor sajnos egyedül kevés vagy hozzá.

Mindig csak magad add, ne erőltess semmit, ne játszd meg magad azért, hogy plusz pontot szerezz nála.

2015. ápr. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
voltam már így:/, de sajnos az előttem szólónak igaza van.. nem te irányítod az érzéseit, ha már tudja is hogy tetszik neked, akkor átfutott az agyán a dolog.. és még így is semmi... akkor így jártál, majd idővel elmúlik
2015. ápr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!