Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha vége, akkor Ő nekem tabu?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vége, akkor Ő nekem tabu?

Figyelt kérdés
Sziasztok, elég sokat veszekszünk barátommal, pl tegnap is összekaptunk és én már nagyon unom. Tetszik az egyik haverja, mint pasi elég régóta bejön. Ha esetleg szétmennénk barátommal /vagyis mostani veszekedés alklmával elvileg megint szakítottunk, szerintem eztmár se ő se én nem követjük../ akkor nekem a haverja tabu téma, vagy lehet esélyem nála? Ha igen hogyan tudnék hozzá közelebb kerülni? Adnátok ötleteket?
2010. febr. 20. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Neked nem hiszem hogy tabu, csak gerinctelenség. Viszont a barátod barátja. Általában a barátom ex csaja/pasija tabu. Lehet, hogy majd ő nem akar tőled semmit. Egy próbát megér. Pl.: vedd fel msn-re, ha megvan a száma írj egy üzit. Majd kialakul, jöhet a randi.
2010. febr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
fennvan msnen is, száma is megvan. Igen énsem tartom vmi fernek :/ De miért annyira elítélendő dolog, és ha jól kijönnénk? és csak amiatt nem lehetne mert az exem haverja :/ De mit írhatnék neki? :S
2010. febr. 20. 20:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Én összejöttem az exbarátom haverjával. 5 és fél éve vagyunk együtt, és a sráccal mind a mai napig ő is jóban van, és velem sincs haragban :) Szóval esélyes lehet a dolog.
2010. febr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pl.: szombaton buli lesz xy helyen. Tök jó a DJ. Nem jössz el velem, hogy jót bulizzunk. Vagy megbeszélitek, hogy elmentek a közeli városban csapni egy kört. Vagy találj ki valami kamu dumát, hogy elromlott a géped, és javítsa meg. Ha leugrik hozzád beszélgessetek erről is arról is. Első válaszoló voltam.
2010. febr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!