Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az én hibámból lett vége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az én hibámból lett vége?

Figyelt kérdés
Kicsit nagyon ki vagyok. És nem tudom, de az van, hogy lehet, hogy játszott velem, én meg menten belehalok. Szóval: féléve kezdődött, és az első randi után egy hónapig nem jelentkezett, majd kitalálta, h csak szex, én meg belementem:S. De miután már nem tudtam így élni mert szerelmes voltam belé. Szóval kértem, hogy hagyjuk egymást. Két hét után kaptam egy SMS-t, hogy hiányzok, másnap találkoztunk és megkérdezte, hogy járunk-e, én igent mondtam. Minden oké lett volna, de két nappal később félelemből írtam egy SMS-t hogy inkább ne. És ő azt mondta, hogy oké. persze én nem akartam. De aztán bemagyarázta nekem, h ő leakar nyugodni, és én túl eleven vagyok neki. Azóta mindenhonnan letiltott. Vajon tényleg én voltam a nagyon hülye?
2011. nov. 2. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen. Lényegében igen.


De ha ez vigasztal: ha jártok sem lettél volna vele boldog. Túl könnyen hagyott elmenni. Nem szeretett. Inkább egy részedért volt oda, pontosítva, ami a lábad között van.


Szóval legközelebb tessék egy normális egyeddel szóba állni!

2011. nov. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy huje csak egy kicsiket tul naiv!

Komolyan ezt most ne vedd sertesnek amit a fentiekben olvashatsz de belemenni egy szexen alapulo kapcsolatba holott te szerelmes vagy bele nagy meggondolatlansag.

Szerintem nagyon jol tetted hogy igy dontottel vegulis hogy ez megsem lenne jo, mert ugysem mukodott volna sokaig s talan megjobban osszetorte volna a szivedet.

Kitartast!!! Udv:D

2011. nov. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
jól tetted sztem h szakítottál, ha tényleg szeretett volna téged akkor nem két hét után hív fel.amúgy a pasiknál, főleg ha szexeltél vele előtte, ez a "hiányzol, találkozzunk" annyit jelent h dugni akarok de nincs kedvem várni...
2011. nov. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!