Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a pasi nekem szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a pasi nekem szerintetek tabunak kell hogy legyen?

Figyelt kérdés

A baratnom(nem a legjobb) nemreg szakitott az elso kapcsolata utan.Azota tobb fiuval is rendszeresen beszelget,talalkozik.Az egyik kozuluk akivel a hetekben egyre tobbet beszel,talalkozik nekem nagyon tetszik,bejon ezt persze a lany nem tudJa eddig csak latasbol ismertem de mostmar talalkoztunk parszor bulikban vagy kozos baratoknal.Tudom hogy nem kene hogy tetszen mert a baratnomnek is tetszik mondjuk ezt tagadja.A sracnak sem kozombos a baratnom de nincs koztuk semmi es a srac multheten masik lannyal smarolt ugyhogy egyenlore nem ugy nez ki hogy csak a baratnom erdekelne.Mit tegyek? nekem ahhoz kepest hogy kevesszer talalkoztunk nagyon tetszik.Hagyjam a sracot hatha osszejon a baratnommel?vagy van eselyem? segitsetek

18l



2015. ápr. 19. 00:39
 1/2 Toryy ***** válasza:
kérdezd meg a sráctól. Ez a legjobb megoldás
2015. ápr. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha igazán barátnők vagytok, tehát törődtök a másikkal, akkor mindkettőtök számára tabunak kéne lenni a pasinak, mivel mindkettőtöknek tetszik, de egyikőtökkel sem jár, viszont találkozgat mindkettőtökkel párhuzamosan, így nincs "elsőbbség", de akármelyikőtökkel is jönne össze, ha összejönne, abból csak veszekedés lenne és bántódás. Ha csak olyan barátnők vagytok, hogy néha összefuttok szombat esténként, és beszéltek két szót, akkor nyugodtan foglalkozz a fiúval... DE ha két lányt fűz egyszerre, és közben más lánnyal (vagy akár többel) smárol, akivel együtt sincs, akkor nem hinném, hogy érdemes lenne bármire... az ilyet nem lehet komolyan venni. Szerintem csak olyan fiúra szakíts időt, akit megismersz, megtetszik, megszereted, aki őszinte, komoly, és megbízható. Szerintem.
2015. ápr. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!