Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikortól számít az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól számít az hogy együtt vagyunk?

Figyelt kérdés
18/F Lehet hülyén hangzik a kérdés, de nem vagyok az a csajozós típus, most azért úgy látszik összejött egy kapcsolat. A lány teljesen normális háromszor randiztunk eddig kézenfogva mentünk, csókolóztunk sokat beszéltünk a nyárról, hogy milyen sok jó program lesz stb. Tehát elég egyértelmű igazából a dolog csak úgy mégis, pl. az első hónapot melyik naptól kell számítani? :D Mit kell tenni ahhoz, hogy úgymond hivatalos az egész? :D

2015. ápr. 19. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok szakértő, de szerintem az első csóktól kell számítani..;)
2015. ápr. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az idő (időpont) igazából nem is számít, bár tizenévesen még azt hisszük, hogy de :)
2015. ápr. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van:) csak peldanak mondtam, a fo kerdes meg mindig az lenne, hogy mit kellene tenni hogy tenyleg ugy erezzuk es ugy is viselkedjunk, hogy egyutt vagyunk? :O
2015. ápr. 19. 11:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Legkozelebb ha randiztok, vigyel neki egy szal rozsat vagy mas diszkret viragot, es mond neki hogy bar mar nem az elso randi, de szeretned elmondani, mennyire fontos neked es orulsz hogy egyutt lehettek, es hogy ezzel a viraggal szeretned hivatalosan is megkerni, hogy jarjon veled. Ha eddig is parkent viselkedtetek igent fog mondani, es onnantol szamithatjatok a kapcsolatot. Olyan helyre hivd ahol nem lesz utban a virag utana (vagy egy hazafele tarto seta soran utba ejthetsz egy viragboltot es ott vehetsz neki, csak ilyen esetben dontsd el elore milyet veszel ne ott kezdj valogatni, es ne tole kerj tanacsot! Legyel hatarozott es spontan!) Sok sikert!
2015. ápr. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4 vagyok. Elfelejtettem irni, hogy tenyleg fontos,

hogy EGY SZAL valami legyen, ne oriasi viragcsokor, es ne legyen celofanba tekerve. A virag csak jelkep, a lenyeg azon legyen amit mondasz, ne azon amit adsz (ha tul draga akkor a lany kellemetlenul is erezheti magat miatta, mivel meg csak rovid ideje vagytok egyutt).


Valoszinu egyebkent hogy o is ugyanugy bizonytalan hogyan "hivatalositsatok" a kapcsolatot, mint te, ugyhogy szerintem orulni fog neki. 33/F

2015. ápr. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt :) azt tudom, hogy nem szereti a viragokat :D de majd megoldom, minden remdben lesz :) koszonom mindenkinek!
2015. ápr. 26. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!