Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párok, akik szerepjátékoznak!?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok, akik szerepjátékoznak!?!

Figyelt kérdés
Hogy hoztátok fel a párotoknak, hogy szeretnétek kipróbálni? Lefektettétek az elején ki milyen szerepbe bújik, vagy nem? Nem voltatok szégyenlősek (ha nincs színészi véna :D) 18/L, és szívesen kipróbálnám párommal, de még nem csináltam ilyesmit :D

2015. ápr. 19. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Menjetek el együtt egy dominahoz...
2015. ápr. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Kedvesem, lenne kedved egy kicsit játszadozni? Arra gondoltam, hogy kipróbálhatnánk a ..."


Valahogy így.


21/F

2015. ápr. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, szamunkra ez annyira termeszetes dolognak tunt. Azt hiszem mondtam, neki, hogy milyen szexi doktorno lesz (mert orvosira keszult), meg o is mondta, hogy megnezne milyen tanar lennek (en akkor kulonorakat tartottam matekbol) es akkor igy 1-2 jott az egesz magatol. Es sokszor beoltoztunk es eljatszottunk valamit.

Az elejen mindig nehezen ment a szerep, de aztan belejottunk mindketten :D

Meg volt, hogy csak o beoltozott es ugy vart ram en mit sem tudtam az egeszrol, annak is nagyon jo vege lett :D

2015. ápr. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk párom hozta fel, hogy úgy elrabolna, meg büntetne én meg kíváncsi voltam milyen lehet, így jött a rendőr rosszkislány játékunk, amit sűrűn játszunk. De voltam már diáklány, ő meg tanárbácsi, és volt hogy kérésemre fordítottunk, így ápolónő voltam, és jól leápoltam.

Tehát szerintem te is simán hozd fel ezeket neki, ha irányítani szeretnél lény domina, vagy ápolónő, ha az alárendelt szerep jönne be akkor meg kérd meg hogy büntessen meg.

2015. ápr. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lovag99 válasza:
A szerepjatekok nagyon jok ha jol beleelik magukat a szereplok ilyen egyszeru
2020. okt. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!