Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy ha szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dzsindzs kérdése:

Miért van az hogy ha szeret akkor elhagy?

Figyelt kérdés
A barátaink és csalßdunk szerint is úgy viselkedtünk mint akik járnak, de közben én úgy tudtam hogy nem. Aztán mikor felvetettem hogy legyen több azt mondta nem akarja bonyolítani. Azt mondta szerelmes belém és én is úgy éreztem hogy ez igaz is. Most meg azt mondta nem akar megbántani mert jobban szeret annál hogy a mi "nyitott kapcsolatunkkal" megbántson. Akkor most hogy van ez?
2015. ápr. 19. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Ennek a fele sem tréfa!

Fele sem igaz amit mondott.

2015. ápr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok egy sráccal. Szeretem, ő is szeret, több van köztünk, mint barátság, de annyira nehezen mentem bele a dologba. Rettegek attól, hogy végleg elfogom veszíteni, mert rettentő fontos az életemben.
2015. ápr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!