Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Vannak köztetek olyanok akiknek inkább a fiatalabb fiúk vonzanak? És ha igen, miért, miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Azért lennék kíváncsi más lányok véleményére ezzel kapcsolatban, mert én akárhova megyek pl. buliba vagy valahova szórakozni betalálnak a fiatalabb fiúk és mindenki 16 meg meg 17 évesnek néz, mivel úgy is nézek ki holott már 19 vagyok. Szerintetek az gáz, hogy bejönnek a pár évvel fiatalabb fiúk és nem vonzanak annyira az idősebbek? Én sem érzem még magam annyinak amennyi de kinézetre sem látszik. Miért lehet ez?


Lányok,előre is köszönöm az értelmes válaszokat!


2015. ápr. 20. 13:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam: *akiket.
2015. ápr. 20. 13:53
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem csak egy fitalabb vonzott eddÍg.. 19/L
2015. ápr. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Most tizen évesen soknak tűnik az a két-három év. Édesapám és édesanyám között 8 év volt. Ezek a pár éves eltérések csak a 15-20 év között számítanak, akkor vannak nagyobb eltérések gondolkodás módban, életmódban, 20 évesen már dolgozni kezd az ember, 16-17 évesem meg még csak az iskola padot koptatja.

(Ez persze csak az én véleményem)

19/F

2015. ápr. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából lányok véleménye érdekelne de fiúk is írhatnak. És még én is tanulok. Van aki nem tud ezzel a gondolattal és érzéssel azonosulni mert nem olyan de szerintem nem csak én vagyok így.
2015. ápr. 20. 14:57
 5/5 anonim ***** válasza:

30 felett nem számít, addig viszont éretlenek a pasik, és nem tetszettek a fiatalabbak.

Van az a kor ami után már tetszenek, főleg ha magadat fiatalabbnak érzed,és úgy is nézel ki. Főleg kisugárzás kérdése, nem kor szerint választok sosesm. De 25 alattival nem kezdenék.

42/N

2015. ápr. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!